Společnost Premier Tech Chronos získala nejprestižnější ocenění od společnosti FANUC Robotics

Společnost Premier Tech Chronos s hrdostí oznamuje, že na letošní konferenci FANUC America Authorized System Integrator, která se konala na počátku tohoto roku na Floridě, získala dvě důležitá ocenění: cenu President’s Circle of Achievement a cenu 100+ Sales Leadership. Společnost Premier Tech Chronos mimo jiné začleňuje technologii FANUC do populárních robotických paletizátorů řady RPL, které představují flexibilní paletizační systémy nabízející nejlepší řešení pro veškeré potřeby paletizace.

 

Cena Circle of Achievement Award, prezentovaná pouze osmkrát za 33letou historii FANUC, je uznáním jednotlivce, jehož dlouhodobý závazek, přispění k technice, prodeji a marketingu a vedoucí role v průmyslu vyústily v rekordní prodeje a růst robotického odvětví. Získáním tohoto ocenění se společnost Premier Tech Chronos stala součástí klubu FANUC President’s Club.

 

Kromě tohoto neuvěřitelného ocenění získala společnost Premier Tech Chronos po druhé cenu FANUC 100+ Sales Leadership jako uznání úspěšného dosažení prodeje více než 100 jednotek.

 

André Noreau, prezident společnosti Premier Tech Chronos, řekl: „Jsem jménem společnosti Premier Tech velmi pyšný na svůj tým a všechny ostatní spolupracovníky, kteří nám k dosažení tohoto výsledku pomohli. Znamená hodně pro společnost, pro nás i pro mě.“

 

Společnost Premier Tech Chronos 12 let intenzivně pracovala na rozvoji strategického partnerství s dodavatelem komponent, společností FANUC, jež zaujímá mezinárodně přední postavení na poli výroby inteligentních robotických řešení. V roce 2009 získala společnost Premier Tech Chronos od společnosti FANUC prestižní postavení integrátora „Specialista strategického trhu“. S robotikou v čele obalových inovací je společnost Premier Tech Chronos hrdá na to, že je jedním z největších partnerů společnosti FANUC v oblasti balení.

Společnost Premier Tech Chronos získala nejprestižnější ocenění od společnosti FANUC Robotics
Premier Tech Chronos Fanuc bag palletizer
Premier Tech Chronos Fanuc palletizer
Premier Tech Chronos Fanuc