Bezpečnost a životní prostředí | Stroje a zařízení | Chemikálie

Je velmi důležité zajistit, aby vaše zařízení pro výrobu a manipulaci s chemikáliemi byla pro vaši pracovní sílu bezpečná a aby vyhovovala všem příslušným environmentálním předpisům. Bezpečnostní a environmentální stroje a zařízení zahrnují filtrační systémy, uzavřené dopravníky a nádoby pro ochranu pracovníků a produktu. Další bezpečnostní vybavení procesu se zabývá prevencí nežádoucích chemických výpustí, výbuchů prachu, požárem a dalšími vážnými incidenty, které mohou mít dopad na stroje, životní prostředí nebo personál.


Máme zkušenosti se stroji, které jsou navrženy tak, aby chránily bezpečnost pracovní síly a vaše výrobní prostředí v řadě průmyslových odvětví. Naši inženýři vám pomohou vybrat správného dodavatele, abyste se ujistili, že máte správnou technologii, která odpovídá produkčním bezpečnostním a environmentálním potřebám, přičemž se bezproblémově integruje s vašimi stávajícími zařízeními. Můžeme vám pomoci orientovat se mezi různými technologiemi, které jsou nyní k dispozici, abyste si vybrali ty nejvhodnější pro vaše potřeby.

Číst více
Našli jsme 7 řešení , na základě vašeho výběru.
  • PŘEDCHOZÍ
  • UKÁZAT NA STRÁNCE
  • DALŠÍ
Filtrační kouřový digestoř

Filtrační kouřový digestoř

Nejnovější technologie filtrace vzduchem Vám zaručí filtrační kouřový digestoř Circulaire®....

Průmyslový vakuový dopravník

Průmyslový vakuový dopravník

Tento typ dopravníku je často využíván jako alternativa k pásovým...

Pásový filtrační lis

Pásový filtrační lis

Při kontinuálních procesech odvodňování různých typů komunálních a průmyslových kalů...

Lis s horním nosníkem

Lis s horním nosníkem

Pouze několik příkladů z obrovského množství použití lisů s horním...

Lis s bočním vedením

Lis s bočním vedením

V mnoha průmyslových odvětvích je potřebná výroba suchých filtračních koláčů....

Vakuový pásový filtr

Vakuový pásový filtr

Separace tuhých látek z řídkých suspenzí je běžným průmyslovým procesem...

Vakuový bubnový filtr

Vakuový bubnový filtr

Výrobci ve všech výrobních odvětvích potřebují mít jistotu, že filtrační...

  • PŘEDCHOZÍ
  • UKÁZAT NA STRÁNCE
  • DALŠÍ

Ještě si nejste jisti co přesne hledáte?

Zavolejte nám a zapojte nás do procesu! Každá výrobní výzva je jiná. Když nebudeme schopni nabídnout řešení, najdeme pro vás partnera, který vám pomůže.

Technologie pro bezpečnost a ochranu životního prostředí


Ve společnosti Vekamaf mohou naši inženýři představit řadu technologií, které vám pomohou dosáhnout vašich požadavků na ochranu životního prostředí a bezpečí na pracovišti.


Můžeme vám pomoci vybrat si z řady zařízení navržených tak, aby pohlcovali výpary, částice a prach, včetně kabin s laminárním prouděním.


Pro bezpečný pohyb prášků a granulátů můžeme doporučit řadu průmyslových vakuových dopravníků, které obsahují antistatické filtry a těsnění, jsou ATEX certifikovány a využívají nejmodernější pohony s nízkou spotřebou energie.


Pro chemické procesy, které vyžadují izolaci sloučenin v kapalné suspenzi, naši inženýři mohou nabídnout řadu řešení včetně vysoce výkonných vakuových filtračních pásů a bubnů a filtračních lisů v různých konfiguracích, které vyhovují všem výrobním požadavkům.