Bezpečnost | Stroje a zařízení | Potraviny

V moderním potravinářském průmyslu je důležité zajistit, aby vaše výrobní zařízení bylo pro vaše zaměstnance bezpečné a bylo v souladu s ekologickými kontrolami týkajícími se jakýchkoli výtoků nebo výfuků, které by vaše linka mohla uvolnit. Kontroly bezpečnosti a ochrany životního prostředí zahrnují systém filtrace částic, uzavřené přepravy a zpracování výfukových plynů pro odstranění nebo minimalizaci toxinů, kouře nebo pachů.

Společnost Vekamaf má rozsáhlé zkušenosti se stroji, které jsou navrženy tak, aby chránily bezpečnost pracovní síly a vašeho výrobního prostředí, stejně jako širší prostředí mimo vaše zařízení. Naši inženýři vám pomohou vybrat správného dodavatele, abyste se ujistili, že máte optimální technologii pro splnění vašich bezpečnostních a ekologických požadavků co nejúčinnějším způsobem a zároveň bezproblémově integrujete s vašimi stávajícími zařízeními. Můžeme vám pomoci orientovat se v inovačních technologiích, které jsou nyní k dispozici pro výběr těch nejvhodnějších pro vaše potřeby.

Číst více
Našli jsme 7 řešení , na základě vašeho výběru.
  • PŘEDCHOZÍ
  • UKÁZAT NA STRÁNCE
  • DALŠÍ
Kontrolní rentgen na sklenice

Kontrolní rentgen na sklenice

Kontrola sklenic a lahví, zda v nich nejsou cizorodá tělesa,...

Optická třídička na sušené a mražené ovoce

Optická třídička na sušené a mražené ovoce

Sušené ovoce, zmražené ovoce, zmražená zelenina a ořechy přestavují při...

Optická třídička na zeleninu a ovoce

Optická třídička na zeleninu a ovoce

Při produkci čerstvé zeleniny a ovoce je pro zajištění dlouhé...

Vakuový dopravník pro potravinářství

Vakuový dopravník pro potravinářství

Široké spektrum využití v průmyslových výrobách, kde je kladen vysoký důraz...

Hygienický filtrační lis

Hygienický filtrační lis

Vedoucí výroby v potravinářském a farmaceutickém průmyslu potřebují výrobní zařízení...

Vakuový pásový filtr

Vakuový pásový filtr

Separace tuhých látek z řídkých suspenzí je běžným průmyslovým procesem...

Vakuový bubnový filtr

Vakuový bubnový filtr

Výrobci ve všech výrobních odvětvích potřebují mít jistotu, že filtrační...

  • PŘEDCHOZÍ
  • UKÁZAT NA STRÁNCE
  • DALŠÍ

Ještě si nejste jisti co přesne hledáte?

Zavolejte nám a zapojte nás do procesu! Každá výrobní výzva je jiná. Když nebudeme schopni nabídnout řešení, najdeme pro vás partnera, který vám pomůže.

Technologie pro bezpečnost a ochranu životního prostředí

Ve společnosti Vekamaf mohou naši inženýři představit řadu technologií, které vám pomohou dosáhnout vašich požadavků na ochranu životního prostředí a na pracovišti. Můžeme vám poradit s celou řadou testů ochranných pomůcek, jako jsou rukavice a ochranné obleky - obzvláště důležité v procesu čisté výroby nebo tam, kde se zachází s potenciálně škodlivými látkami.

Společnost Vekamaf vám může pomoci využívat širokou škálu zařízení, která jsou určena k tomu, aby odtahovala částice, prach a prášky, včetně laminárních kabin, vakuových filtrů a bubnů.

Potravinářské linky, které zahrnují zařízení na pražení, pečení nebo jiné vysokoteplotní kuchyňské vybavení, mohou využívat naše snadno přizpůsobitelné a škálovatelné přídavné spalování, které jsou specificky navrženy tak, aby opakovaně spalovali toxiny, kouř a prachové částice a výrazně snížily úrovně zápachu ve srovnání s neupraveným odsáváním.

Snažíme se být pro naše klienty inspirativním partnerem ke konverzaci a neustále hledáme nové trendy a inovace. Úzce spolupracujeme s vybranou sítí mezinárodních partnerů. Naši inženýři jsou pravidelně vyškoleni v oblasti bezpečnosti výroby potravin a technologií ochrany životního prostředí. Pomáháme výrobcům splňovat a překračovat bezpečnostní standardy na pracovišti a udržovat nejvyšší úroveň odpovědnosti a kontroly životního prostředí. Těšíme se na další informace o vašem projektu, abychom vás mohli spojit se správným odborníkem!