Plyny | Stroje a zařízení | Potraviny

V prostředí výroby potravin je životně důležité řešit extrakci a odvádění přebytečných nebo odpadních plynů. Stejně jako systémy, které filtrují nebo jinak odstraňují toxiny, kouř, částice nebo pachy z výfukových plynů na výrobních linkách, je také důležité regulovat a upravovat prostředí uvnitř určitých výrobních oblastí, například snížením nebo zvýšením vlhkosti ve výrobních linkách.

Inženýři společnosti Vekamaf mají dlouholeté zkušenosti v oblasti potravinářského průmyslu, poskytují poradenství zákazníkům o nejnovějších technologiích pro zacházení s plyny a vlhkostí. Spolupracujeme s některými nejinovativnějšími dodavateli na trhu, abychom přinesli našim klientům nejlepší řešení pro jejich výrobní výzvy. Jsme schopni analyzovat vaše požadavky a poskytnout vám doporučení na řešení, která bez problémů fungují ve výrobním prostředí a současně těží z nejnovějších technologií.

Číst více
Našli jsme 1 řešení , na základě vašeho výběru.
  • PŘEDCHOZÍ
  • UKÁZAT NA STRÁNCE
  • DALŠÍ
Monitor alkoholového kvašení

Monitor alkoholového kvašení

Pro přesné srovnání míry konverze uhlíku a výtěžků u šesti souběžně probíhajících anaerobních fermentací. Velmi přesná charakteristika kvality fermentace Monitor procesů alkoholového kvašení od firmy Getinge Applikon je robustní a uživatelsky...

  • PŘEDCHOZÍ
  • UKÁZAT NA STRÁNCE
  • DALŠÍ
Ještě si nejste jisti co přesne hledáte?
Zavolejte nám a zapojte nás do procesu! Každá výrobní výzva je jiná. Když nebudeme schopni nabídnout řešení, najdeme pro vás partnera, který vám pomůže.

Technologie pro zpracování a manipulaci s plyny při výrobě potravin

Portfolio firmy Vekamaf zahrnuje všechny aspekty zpracování výfukových plynů. Můžeme poradit o nejnovější technologii přídavného spalování pro výfukové systémy s vysokou teplotou z procesů jako je pražení nebo pečení, stejně jako o filtračních systémech.

V prostředí výroby potravin s vysokým obsahem vlhkosti může být úroveň vlhkosti obtížně kontrolovatelná. Náš sortiment odvlhčovačů může účinně a rychle odstraňovat vlhkost ze vzduchu, zvyšovat kvalitu výrobku a chránit strojní zařízení proti korozi. Můžeme vám poradit ve všech stupních od malých přenosných odvlhčovačů až po pevné instalace většího rozsahu.

Snažíme se být pro naše klienty inspirativním partnerem ke konverzaci a neustále hledáme nové trendy a inovace. Úzce spolupracujeme s vybranou sítí mezinárodních partnerů. Naši inženýři jsou pravidelně vyškoleni v oblasti úpravy výfukových plynů a odvlhčování pro potravinářský průmysl. Pomáháme výrobcům zlepšovat kvalitu jejich výrobního prostředí, splňovat nebo překračovat požadavky na emise z hlediska životního prostředí. Těšíme se na další informace o vašem projektu, abychom vás mohli spojit se správným odborníkem!