Technologický seminář v Brně – 19.10.2017

Dne 19.10.2017 jsme organizovali již čtvrtý seminář v Brně, tentokrát zaměřený zejména na chemický průmysl. Velké díky všem přednášejícím hostům ale i třiceti návštěvníkům, kteří měřili dlouhou cestu aby si vyslechli prezentace o nejnovějších inovacích chemického průmyslu.

V prezentacích se nám představili naše partnerské firmy AZO, Hosokawa Micron, Rovema a Ventilex.

Matthias Klein nám jménem AZO představil výrobní program firmy, řekl nám víc o např. o cyklónové sitovačce,výhodách AZO dávkovacího šneku a také o specializaci na přesné a rychlé dávkování mikrokomponentů. 

Hosokawa Micron nám byla představena Pieterem Andelem, který se zaměřil zejména na zpracování práškových produktů, ve kterých je firma expertem. Firma se specializuje ve třech hlavních odvětvích – míchaní, sušení a aglomerace. Hosokawa je vynálezcem slavného kuželového Nauta mísiče, který se u mnoho případů prokázal jako nejvhodnejší zařízení  pro míchaní práškových materiálů. Potřebujete sušit a třídit váš produkt. Na to poslouží Drymeister, který vykonává oba procesy v jednom zařízení.

Rovema nám prostřednictvím Larse Andersena dokázala, že je jedničkou v oblasti balení, což nám potvrdili ku příkladu představením všestranného balícího stroje BVC. Rovema nabízí kompletní balící proces od pytlíků až po finální balení do kartonu.

V neposlední řade nás oslovil taky Lukas Veldmeijer z firmy Ventilex, který nám řekl víc o firmě i o kontinuální fluidní sušárne. Ventilex je expertem na fluidní sušení a svým zákazníkům umí dodat ideální řešení včetně návrhu sušicí a chladicí zóny, ohřívače vzduchu, ale i potřebných doplňkových zařízení jako filtry, cyklony, potrubí, dopravníky apod.

Pokud se chcete o těchto procesech dozvědět více kontaktujte nás!

Technologický seminář v Brně – 19.10.2017
DSC_0005
DSC_0008
DSC_0021