Autoklávovatelný skleněný bioreaktor

Tento bioreaktor je navržen speciálně pro aplikace pracující s buněčnými kulturami a výzkumné použití, například optimalizace procesů, screeningové studie, optimalizace produktu, škálování a pro vzdělávací účely.

Snadno manipulovatelný autoklávovatelný skleněný bioreaktor

Getinge Applikon nabízí skleněné autoklávovatelné bioreaktory pro práci s buněčnými kulturami. Systémy lze sestavit podle konkrétních požadavků daného procesu díky široké škále standardních komponent. Díky modulárnímu a flexibilnímu designu je možné systém přizpůsobovat měnícím se požadavkům. Systém tudíž nabízí jak nízkou počáteční investici, tak nízké provozní náklady. K dostání v objemech 1, 2, 3, 5, 7, 15 a 20 litrů.

VÝHODY PRO VÁS

  • Široký výběr různých objemů a výměnných modulů
  • Jednoduchá instalace a snadná manipulace
  • Všechny kovové části jsou vyrobeny z nerezové oceli 316L, aby byla zajištěna odolnost proti bodové a štěrbinové korozi v prostředích obsahujících chloridy.
  • Elektrolyticky leštěný povrch nerezových součástí přicházejících do kontaktu s produktem usnadňuje čištění
  • Spodní nádoby mají vyklenuté dno a jsou vyrobeny z borosilikátového skla, které zaručuje nejvyšší odolnost proti teplotnímu šoku, vynikající odolnost vůči korozi a průhledný hladký neporézní povrch.

Getinge Applikon je světový lídr ve vývoji a dodávce moderních bioreaktorů vhodných pro laboratoře i pro výrobní procesy.