Automatická obkročná balička pro balení do fólie

Vyberte si z řady strojů pro automatické balení nákladů do pružné fólie od předního výrobce těchto zařízení. Tak dosáhnete až 110 úhledně zabalených palet za hodinu.

Automatická balička pro balení do pružné fólie, optimalizovaná pro Váš konkrétní výrobní proces

Řada baliček společnosti The Lantech představuje obkročné stroje pro balení do pružné fólie v rozsahu 30-110 nákladů za hodinu. Zahrnuje jak konvenční obkročné modely pro přímočaré balení, tak obkročné baličky Leanwrap pro procesy s většími požadavky na řízení.

Společnost Lantech staví svá řešení na základě pečlivého osobního poznání a porozumění konkrétnímu výrobnímu provozu zákazníka, a to přímo na místě. Modely vybavené technologií LeanWrap™ disponují patentovaným systémem Metered Film Delivery™, systémem Machine Generated Perfomance Data™ , systémem Pallet-Grip® a upnutím fólie k nákladu Load Seeking Clamp 4.0.

Patentovaný systém Metered Film Delivery™ zaručuje, že odměřené množství fólie bude přesně to, které je nezbytné k zabalení Vašeho nákladu, a to podle jeho specifikace síly zabalení, velikosti a požadovaného tvaru a podle Vašich požadavků na rychlost balení.

Machine Generated Perfomance Data™ je systém začleněný do řídícího procesu, poskytující detailní údaje o balení a produkci. Můžete monitorovat balící sílu, profily balení, minimální balící sílu, hmotnost fólie a počet obtočení nákladu fólií. Výrobní záznamy mohou být předávány provozním operátorům nebo mohou být prostřednictvím datové sítě přenášeny do centrálního monitorovacího systému. Zaznamenávány jsou údaje o počtu zabalených nákladů za hodinu, směnu, den, týden a měsíc, počet přerušení provozu způsobených spotřebováním fólie nebo zablokováním, počet přetržení fólie a další měřitelné údaje.

Patentovaný systém Pallet-Grip® system zamezuje sklouznutí náklady z palety. Náklad je k paletě připevněn pomocí fólie srolované do provázku. Po srolování fólie je „provázek“ automaticky posunut dolů a obtočen kolem horní desky palety.

Systém Load Seeking Clamp 4.0 přidržuje fólii 5x pevněji než konvenční upínací prvky. Tím je zajištěn pevnější základ obalení, a vetší konzistentnost obalení.

VÝHODY

  • Zabalí až 180 nákladů za hodinu
  • Snadný přístup k monitorovaným údajům
  • Minimalizuje počet přetržení fólie
  • 2x zvyšuje sílu balení bez zkroucení a mačkání
  • Nepotřebuje žádné vylepšování

Lantech je předním světovým výrobnem obalovacích zařízení a strojů na skládaní krabic.