Automatická otočná balička pro balení do fólie

Tyto stroje určené pro balení do pružné fólie patří mezi nejuniverzálnější automatické baličky s otočnou deskou. Mohou balit nejrůznější druhy nákladů, a to rychlostí až 70 balení za hodinu.

Přesně řízená automatická balička pro balení do pružné fólie s otočnou deskou

Balička Lantech QL Automatics umí zabalit až 70 balíků za hodinu, s větší silou, která však nezpůsobuje kroucení nebo přetržení fólie, a to díky rychlé a snadné možnosti změny fólie.

Společnost Lantech staví svá řešení na základě pečlivého osobního poznání a porozumění konkrétnímu výrobnímu provozu zákazníka, a to přímo v místě. Tento přístup vedl k vývoji technologie nazývané LeanWrap™ Technology, sestávající z patentovaného systému Metered Film Delivery™, systému Guardian System™ a systému Pallet-Grip®.

Patentovaný systém Metered Film Delivery™ zaručuje, že odměřené množství fólie bude přesně to, které je nezbytné k zabalení Vašeho nákladu, a to podle jeho specifikace balící síly, velikosti a požadovaného tvaru a podle Vašich požadavků na rychlost balení.

Systém Guardian System™ zajišťuje ochranu Vašeho procesu balení do fólie. Tento jednoduchý a účinný systém zamezuje sesunutí nákladu během balení. Brání poškození stroje, poskytuje informace o údržbě v reálném čase. Umožňuje zobrazení a sdílení grafů produkce.

Patentovaný systém Pallet-Grip® zamezuje sklouznutí náklady z palety. Náklad je k paletě připevněn pomocí fólie srolované do provázku. Po srolování fólie je „provázek“ automaticky posunut dolů a obtočen kolem horní desky palety.

VÝHODY

  • Bez kroucení, mačkání a přetržení fólie
  • Menší nároky na údržbu, vznik menšího množství nánosu
  • Čelisťové svorky jsou odsouvány dříve
  • Blokování: v případě otevření brány dojde k vypnutí stroje