Automatický paletovací stroj na pytle a krabice

Účinné umístění a polohování tašek a krabic může být při paletování náročným úkolem. To je důležité kvůli načítání čárových kódů zvnějšku. Pokud potřebujete balit a přepravovat velké množství produktů, potřebujete účinný paletovací systém, který tyto úkoly zvládne.

 

Vysokoúrovňový a výkonný paletovací stroj

 

STATEC BINDER PRINCIPAL-H je rychlý vysokoúrovňový paletovač schopný uložit až 2400 pytlů´za hodinu. Je nakonfigurován s prázdným paletovacím zásobníkem a výstupním systémem. Na začátku má zplošťovač pytlů, který zajišťuje, že pytle budou složené pro skladování, a odebírací stanici plných palet. Systém má velkokapacitní zásobník palet, aby byl zajištěn trvalý a nepřerušený provoz. Palety naskládané v zásobníku se automaticky oddělí a připraví na paletování.  Pytle, které se mají naskládat na sebe, projdou skrze stlačovací pás, aby se zajistilo, že budou mít stejný tvar. Tyto tašky lze naskládat do vrstev podle vstupního vzoru. Paletovač je vybaven zavěšeným rotačním motorem, který pomáhá ukládat tašky do požadované pozice v různých vrstvových vzorech.

 

Automatický paletovací stroj na pytle zajišťuje čisté vzory vrstvení díky synchronnímu pohonu pásu posunovače, který umožňuje přesné umístění tašek nebo krabic. Má také motorizované boční posunovače pro zajištění stabilní požadované vrstvy. Formovací deska vrstev umísťuje zkompletované vrstvy na paletu. Paleta je poté pro lepší stabilitu stlačena proti formovací desce vrstev.

 

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Díky vysoké rychlosti šetří čas
  • Robustní konstrukce zaručuje dlouhou životnost
  • Vysoká energetická účinnost
  • Dobře strukturovaný vzor vrstev