Automatický plnicí stroj až se čtyřmi hlavami

Rostoucí zájem spotřebitelů o různé druhy výrobků nutí výrobce investovat do výrobních linek, aby se přizpůsobily rozmanitosti produktů pocházejících ať už z farmaceutického, potravinářského nebo kosmetického průmyslu. Chcete-li splnit rostoucí poptávku po výrobě, investice do flexibilního automatického systému, který lze sestavit nebo rozložit, aby se přizpůsobil produktu a požadavkům výroby, by dále zvýšil efektivitu a snížil provozní náklady.

Automatická plnicí linka na lahve, sklenice, tuby, lahvičky

Response Automation Base od Adelphi je plnicí stroj, který obsahuje až 4 Adelphi Response Benchtop Filler, které lze v případě potřeby použít také jako samostatné části zařízení. Má logické ovládací prvky pro vtokové a snímací systémy, čímž poskytuje konzistentní a spolehlivé plnění v každém cyklu. Pneumatické cut-off trysky zajistí přesné plnění bez kapání u produktů s vysokou viskozitou, čímž udržují hygienické výrobní prostředí.

Dopravník s proměnlivou rychlostí s nastavitelnými vodítky a kolejnicemi usnadňuje manipulaci s různými produkty. Automatická plnička má kapacitu pro plnění objemů od 5 ml do 1 l s přesností plnění až ±0,25 % (lepší než průmyslový průměr ±1 %). Jeho schopnost rychlého plnění může poskytnout vysoce produktivní výkon až 60 kontejnerů za minutu, tj. až 29 000 kontejnerů za 8hodinovou směnu.

VÝHODY:

  • Čisté, bezpečné, hygienické a rychlé výrobní prostředí.
  • Přizpůsobitelné pro změnu mezi různými produkty a kontejnery.
  • Rychlé plnění až 60 nádob za minutu.
  • Lze snadno převést z plně automatické plnicí linky na samostatné poloautomatické plničky.

Adelphi nabízí řadu zařízení navržených pro efektivní plnění, uzavírání a kontrolu lahviček v laboratorním nebo R&D prostředí.