Automatizovaný on-line vzorkovací systém vstupní úrovně

Přesný a sterilní odběr vzorků kultur je důležitý v celém biofarmaceutickém vývojovém procesu. Pro stálé a přesné monitorování je zapotřebí spolehlivý automatizovaný systém, který přenáší vzorky bioprocesů přímo z bioreaktorů do řady analytických přístrojů řady bez nutnosti přímého zásahu při zachování nejvyšší úrovně sterility. Pro vývoj malého rozsahu přináší dostupnost cenově výhodnějšího systému vstupní úrovně velké ekonomické výhody.

Cenově dostupné automatizované vzorkování bioreaktoru

Systém automatického vzorkování bioreaktoru Seg-Flow 1200 společnosti Flownamics je ekonomickou alternativou k většímu Seg-Flow 4800 a je k dispozici ve dvou modelech – Seg-Flow 1200 a Seg-Flow 1200 Plus.

Technologie segmentového toku umožňuje odebírat rychlé a přesné vzorky malého objemu z nádob reaktorů. Vzorky obsahují aerobní nebo anaerobní bakteriální kultury, jakož i kvasinkové, houbové, řasové, hmyzí, zvířecí a savčí buněčné kultury. Vzorky mohou obsahovat buňky a také mohou být bez buněk.

Díky zavedení jednorázového pracovního postupu se Seg-Flow 1200 snadno používá a vyžaduje minimální údržbu a žádné odborné školení obsluhy.

Vzorky lze odebírat až ze dvou reaktorů a dodávat do 2 analyzátorů nebo kolektorů. Vestavěná možnost rozšíření znamená, že lze zařízení rozšířit pomocí vzorkovacího modulu na 4 reaktory.

Rychle a snadno lze implementovat používání integrovaných řídicích funkcí, jako je automatické dávkování z měření glukózy na lince.

Zařízení Seg-Flow 1200 lze používat s malými laboratorními nádobami až po velké plně výrobní nádoby s modely 12, 19 a 25 mm.

Unikátní filtrační sonda Flownamics FISP použitá v Seg-Flow 1200 zajišťuje, že z jakéhokoliv typu nádoby lze odebrat sterilní vzorek bez buněk.

VÝHODY PRO VÁS

  • Cenově dostupné řešení na vstupní úrovni, které vyžaduje minimální údržbu a žádné odborné školení obsluhy
  • Může být autoklávován nebo sterilizován na místě pro zachování maximální flexibility
  • Technologie segmentového toku zajišťuje přesný odběr vzorků, bez buněk nebo s buňkami
  • Bezrizikové vzorkování díky eliminaci překlenovacích filtrů

 

Společnost Flownamics (http://www.flownamics.com) byla založena v roce 1995 a od té doby vyvíjí nové technologie pro vzorkování, automatizaci a řízení bioprocesů. Společnost Flownamics poskytuje vysoce kvalitní produkty, které řeší potřeby provozovatelů fermentorů a bioreaktorů v biotechnologickém průmyslu.

Filename Filetype Filesize
Brochure_Flownamics-Seg-Flow.pdf application/pdf 0.66 MB