Balicí stroj na kávové kapsle

V sektoru sekundárních obalů je schopnost manipulovat s různými typy tobolek a přizpůsobit je podle potřeb zákazníků důležitým prvkem, pokud jde o nejoblíbenější nápoj: kávu. Abyste byli na tomto obrovském trhu konkurenceschopní, potřebujete balicí stroj, který šetří místo a peníze, snižuje provozní dobu, snadno se používá a zvládne různé formáty.

Modulární stroj s horním plněním pro tvarování a plnění kartonů

Řada TLCM navržená společností Senzani zvládne různé druhy kávových kapslí s rychlostí výroby až 60 kartonů od plochého polotovaru a 600 kapslí za minutu. Protože je tento stroj modulární, může se přizpůsobit balení několika konfigurací kapslí a různých materiálů (jako je hliník, kompostovatelný a plastový).

TLCM je řešení Senzani s horním plněním pro vložení dávky kapslí do kartonu počínaje plochým slepým pokusem. Monoblokový stroj je stroj na formování a plnění, ve kterém jsou kartony vychystávány kloubovým ramenem a tvarovány. Po vytvarování se kartony naplní shora kapslemi prostřednictvím systému plnění typu pick and place, který je navržen tak, aby s kapslemi zacházelo velmi opatrně, aby nedošlo k poškození ani při velmi vysoké rychlosti.

Stroj se snadno používá, takže operátor může snadno řídit provoz, což šetří náklady i čas. Další výhodu spočívá v kompaktní velikosti stroje, což ušetří místo. Operace změny formátu a další úpravy jsou rychlé a snadné díky technologii, kterou lze ovládat bez pomoci nástrojů. K dispozici je také návod, který operátora provede krok za krokem, aby se předešlo chybám a urychlila operace.

VÝHODY PRO VÁS

  • Možnost zabalit několik druhů kapslí [Nespresso, A modo mio, K-cup, Caffitaly]
  • Široká škála konfigurací kapslí
  • Možnost potisku na všech 6 plochách krabičky, včetně uzavírací strany
  • Uživatelsky přívětivé pro jednoho operátora

 

Senzani nabízí řadu od primárního a sekundárního balení až po paletizaci a koncovou linku, včetně integrovaných systémů a kompletních linek na klíč.