Balicí stroj na maso

Vakuové balení je, když je výrobek položen na podnos nebo na lepenku s tenkou vrstvou plastu. Vakuové obaly masa a sýrů jsou vynikající volbou, která koncovým uživatelům a maloobchodníkům nabízí řadu výhod. Umožňuje delší trvanlivost a poskytuje spotřebitelům jasný pohled na celý produkt.

 Zvyšte trvanlivost a čerstvost masa

Balicí stroj SKIN od společnosti Colimatic vytváří vakuové balení, které se vejde kolem produktu jako druhá kůže a chrání jej před mikroorganismy ve vzduchu. Vakuové balení se skládá z tuhé spodní podpory, která je utěsněna vrchním filmem. To zajišťuje dobře udržovaný tvar produktu, maximalizuje trvanlivost a zabraňuje úniku tekutin.

Je vhodný pro uzené potraviny, mražená jídla, čerstvé a zpracované maso, drůbež, sýry a mořské plody a dále umožňuje maloobchodníkům prodloužit trvanlivost produktu tím, že prakticky eliminuje ledové krystaly. Spolu se zlepšením kvality masa a sýrů také vákuový obal představuje produkt lepším způsobem, což pomáhá přilákat zákazníky. Tento model je šitý na míru pro bezkonkurenční přizpůsobení a je také kompatibilní se širokou škálou příslušenství a zařízení.

VÝHODY PRO VÁS:

  • Šikmé povrchy umožňují rychlé a snadné mytí
  • Kompatibilní s mnoha systémy automatického načítání produktů
  • Uživatelsky přívětivý a zjednodušený dizajn umožňuje snadnější přístup k servisu a údržbě
  • Atraktivní balení se snadným odbalováním

Colimatic je výrobcem balících zařízení na balení do plastových vaniček (včetně tepelného tvarování, uzavírání, MAP a vakua) a do smršťovacích folií.