Balička cementu do výrobní linky

Provozy cementáren potřebují efektivní a spolehlivé řešení balení konečných produktů, určených k expedici. Řešení balení produktů přizpůsobené požadavkům a potřebám konkrétního zákazníka přispěje ke zvýšení výstupního výkonu a zamezí provozním přestávkám, způsobeným problémy při výdeji produktů.

Přizpůsobitelný systém pytlování se 4 plnícími hlavami vhodný k zapojení do výrobní linky

Pytlovačka společnosti Claudius Peters, určená k vřazení do výrobní linky představuje modulární systém pytlování produktů z cementu. Jednotka je vybavena až čtyřmi plnícími hlavami. Jedná se plně modulární řešení, svou velikostí snadno přizpůsobitelné požadavkům zákazníka na výstup z linky a prostorovým možnostem jeho provozu. Pytlovačku lze využít k plnění jemnozrnných i hrubozrnných materiálů. Plnění každého pytle je řízeno na základě elektronického vážení. Stroj je vybaven integrovaným centrálním odprášením.

VÝHODY

  • Až čtyři plnící hlavy v linkové pytlovačce
  • Automatické nastavení pytle při usazení
  • Modulární design umožňuje snadné rozšíření kapacity v případě zvýšení výroby

Claudius Peters (http://www.claudiuspeters.com/). Jejich zásobníky, pneumatické dopravníky, sila, chladiče slínku, drtiče, mlýny, a balicí systémy lze nalézt v cementárnách, uhelných, hliníkářských a sádrových závodech po celém světe.