Bubnový chladič pro zpracování horkých tavenin v laboratoři

Potřebujete ve výzkumném prostředí nebo při produkci malých šarží zchladit roztavenou hmotu a získat z ní pevnou látku, tenký film nebo vločky? Pak potřebujete flexibilní, kompaktní systém, který bude schopen zpracovávat nejrůznější produkty.

Bubnový chladič pro zpracování horké taveniny v laboratořích a při výrobě malých šarží

Bubnový chladič BBA Innova CCC je určen pro trvalé chlazení, solidifikaci a vločkování viskózního materiálu při výrobě malých šarží nebo v laboratorních podmínkách.

Tavenina se vyválcuje do tenkého filmu, který se potom přitiskne na povrch chladicího bubnu, na němž vytvrdne. Vestavěná vločkovací jednotka přemění tuhý plát na uniformní vločky.

Celokovová nerezová konstrukce a snadný přístup přispívají ke snadnému a rychlému čištění, čímž se minimalizuje doba odstávky při výměně produktů.

Přenosná jednotka se dodává s kapacitou 20 až 50 kg za hodinu. Všechny verze vyžadují pouze jednofázové střídavé napájení 110 V – 250 V se zatížením 10 A pro jednoduchou konfiguraci.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Modulární, rozšiřitelné zařízení ve třech verzích pro dosažení maximální flexibility
  • Nastavitelná tloušťka filmu produktu
  • Konstrukce se snadným přístupem a rychlým čištěním minimalizuje dobu odstávky
  • Samostatný provoz

Společnost BBA Innova (http://www.bba-innova.com) se specializuje na chladící řešení pro procesy extrakce horkých tavenin.