Bubnový chladič pro zpracování horkých tavenin

Středněobjemová výroba vytlačovaných horkých tavenin vyžaduje spolehlivou a účinnou chladicí technologii. Tento komplexní systém nabízí vynikající produkční kapacitu v rozměrově malém zařízení, které se snadno používá a poskytuje konzistentní výsledky. Při tom navíc spotřebovává méně energie.

Účinný středněobjemový produkční bubnový chladič pro solidifikaci viskózních horkých tavenin

Bubnový chladič BBA Innova CCC95 je vysoce účinný bubnový chladič určený pro trvalý provoz a v závislosti na vašich požadavcích je k dispozici v provedení s kapacitou 450 kg za hodinu a 750 kg za hodinu.

Díky moderní konstrukci zabírá málo místa a má vynikající účinnost, která umožňuje jeho použití téměř v jakémkoli výrobním prostředí.

Uzavřená smyčka chladicí vody zajišťuje konzistentní výsledky a drží spotřebu pod hodnotou 2,5 kW.

Vestavěná drticí jednotka je optimalizována pro jemné odstupňování velikosti zrna, přičemž k dispozici je i doplňková mikrodrticí hřídel pro jemné dokončení.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Kompaktní jednotka zabírá minimum prostoru, aniž by to bylo na úkor produkční kapacity
  • Systém je speciálně navržen tak, aby do něj byl snadný přístup při čištění, a minimalizovala se tak doba odstávky při výměně produktů
  • Vysoká účinnost chlazení znamená nízkou spotřebu energie a malé provozní náklady
  • Plně nastavitelný systém umožňuje měnit tloušťku produktu tak, aby to odpovídalo vašim specifickým potřebám

Společnost BBA Innova (http://www.bba-innova.com) se specializuje na chladící řešení pro procesy extrakce horkých tavenin.