Dávkový vakuový mixér na masti

Výroba krémů nebo mastí může být buď na báze voda v oleji (v / o) nebo olej ve vodě (o / v). Po přidání do vody mohou zahušťovací, stabilizační a emulgační přísady vytvářet aglomeráty, stejně jako se mohou v olejové fázi vytvářet hrudky. Potřebujete tedy roztok schopný hydratovat a dispergovat přísady tak dobře, aby se emulze během přidávání oleje nerozbila.

Modulární řešení pro míchání a dispergování

Dávkové vakuové zpracovatelské zařízení typu zoatec® BG, navržené společností AZO LIQUIDS, lze použít k míchání, dispergování a emulgování dvou různých kapalin nebo kapalin a suchých prášků.

Jelikož je model navržen se standardizovanými moduly, lze jej s mimořádnou flexibilitou přizpůsobit různým požadavkům. Tím je zajištěna kratší doba spuštění a instalace. Homogenizátor AZO má inovativní a jedinečnou konfiguraci, díky níž je homogenizátor plně přístupný zvenčí. Lze tak odstranit celý pracovní prostor bez nutnosti demontáže mnoha potrubí, což velmi usnadňuje čištění a údržbu zařízení.

Zařízení lze navíc upravit tak, aby splňovala aktuální pokyny a standardy pro zajištění kvality, včetně Good Manufacturing Practice, SIP a ATEX.

Kromě farmaceutického a kosmetického průmyslu může být homogenizátor použít pro výrobu mastí, gelů a krémů použit také pro širokou škálu kapalných a pastovitých aplikací v potravinářském průmyslu. Patří mezi ně omáčky, kečup, rybí pasta, marmeláda a džem, čokoládové náplně, koncentrovaná polévka, majonéza, dresinky, sýrová pomazánka a džusy.

VÝHODY PRO VÁS:

  • Inovativní míchadlo zajišťuje kratší časy šarží
  • Kvalita produktu je v každé šarži konstantní
  • Patentovaný režim čerpadla pro opatrnou manipulaci s produktem
  • Obsluha systému je velmi jednoduchá a přímočará
  • Nízké náklady na provoz a údržbu
  • Dizajn je v souladu s předpisy FDA a EHEDG