Dočisťovací vybírací šnek pro sila

Když skladujete produkty s dobrým gravitačním tokem (pšenice, kukuřice, ječmen, zrní, granule atd.) v silech s plochým dnem, vyprázdnění zbytků materiálu může být problém. V takovém případě možná uvažujete o instalaci vybíracího šneka pro sila, jehož pomocí se ze válcových sil s plochým dnem odstraňují zbytky materiálu, když skončí gravitační vytékání.

Extrakce materiálu ze sil s plochým dnem poté, co skončilo gravitační vytékání

Vybírací šnek MORILLON je určen pro vyčištění válcových sil s plochým dnem. Díky tomu můžete zvýšit provozní efektivitu a snížit bezpečnostní rizika plynoucí z ručního vyhazovaní zbývajícího materiálu lopatou. Rotační spirála „zametá“ materiál do středu, zatímco rameno se otočí o 360o podél stěny sila. Jakmile skončí samovolné vytékání v důsledku gravitace, šnekové ústrojí přepraví materiál ze zbytkového kužele do středové výpusti.

Automatizovaný systém se spustí, jakmile se zastaví gravitační vytékání, a zastaví se, když rameno uvnitř sila dokončí otáčku o 360º. Vybírací šnek typu „S“ je vhodný pro jakýkoli granulární produkt, který vytéká díky gravitaci (např. zrní, semena, pelety atd.)

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Hodí se do stávajících sil, aniž by se muselo cokoli modifikovat.
  • Plně zakrytovaný systém, chráněný před vahou materiálu zcela naplněného sila.
  • Doplněk v podobě čisticích kartáčů zajistí, že podlaha bude po druhé otočce čistá.
  • K dispozici ve standardních velikostech, ale má i doplňkové kolečko pro sila větší než 22 metrů.