Ekonomický plnič čokolády s C-rámem

Ztrácíte čas i peníze kvůli odstávkám vaší multiproduktové linky? Klasické plniče často vyžadují dlouhou dobu na výměnu komponent pro různé receptury nebo kvůli čištění, čímž se může snižovat výrobní kapacita. Potřebujete tedy stroj, který zvládne manipulaci se všemi vašimi produkty, ale který byl zároveň již od začátku navržen pro jednoduchou výměnu a snadnou obsluhu?

Univerzální plnič umožňuje provádět jednoduché změny při změně produktu a snadné každodenní čištění

Stroj EP2 C-Frame je vysoce univerzální plnič, který lze použít v nejrůznějších výrobních konfiguracích pro nejrůznější hmoty včetně pevného tváření, FrozenCone, karamelů, hmot s příměsemi, chipsů, tukových náplní, one-shotů i multi-shotů.

Pro ještě větší flexibilitu se dodávají i doplňkové komponenty včetně jednoduchých, dvojitých nebo trojitých násypek. Násypky mohou při plnění oscilovat a v případě potřeby lze doplnit i zvedání forem.

Systém Aasted EP2 C-Frame je k dispozici s různými kluznými nožkami nebo transportními kolečky, a proto se dá snadno přemístit a zařadit do linky a následně z ní vyjmout, aby se dal snadno vyčistit, servisovat nebo se mohla provést výměna produktu, čímž se snižuje doba odstávky.

Systém EP2 má maximální kapacitu 3000 kg za hodinu a provozní rychlost je 20 cyklů za minutu, což představuje dokonalý kompromis mezi výkonností a flexibilitou.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Minimální doba odstávky – rychlý a snadný přesun při čištění nebo změně produktu
  • Zpracuje nejrůznější hmoty při maximální efektivitě
  • Doplňková vícenásobná nebo oscilující násypka zajistí širší možnosti výroby
  • Precizní zpracování od společnosti Aasted – 80 let zkušeností s výrobou plničů

 

Společnost Aasted (http://www.aasted.eu) vyrábí čokoládové temperovací stroje, dávkovací stroje, máčecí stroje, chladicí tunely, tyčinkové a formovací linky.