Elektronické vážení čisté hmotnosti pro vysokokapacitní baličky

Tento systém elektronického vážení pro vážení čisté hmotnosti posunuje svou vynikající funkčností standardy průmyslového elektronického vážení na vyšší úroveň. Systém je určen pro vysokokapacitní baličky.

Elektronické vážení čisté hmotnosti tenzometrem

Řada elektronických vážících systémů E SERIES společnosti PT Chronos představuje vážící systémy pro vážení čisté váhy, které svou vynikající funkčností posunují standardy průmyslového elektronického vážení na vyšší úroveň. Nejnovější generace vážících systémů řady E splňuje ty nejvyšší nároky na přesnost, spolehlivost a dobrou provozuschopnost. Jednoduchá konstrukce, se stabilním provedením, zaručující dlouhodobou spolehlivost.

Toto přesné vážící zařízení je k dispozici ve verzi jedné váhy, jako kombinace dvou vah nebo jako řešení plně včleněné do balících linek pro vážení v rozsahu od 5 do 50 kg při jednotlivém úkonu vážení. V kombinaci s digitálními moduly SpeedAC NXT mohou být zařízení řady E využita jako plně integrovaná zařízení v balících linkách různých provozů v potravinářském, chemickém, farmaceutickém průmyslu, v zemědělství, při zpracování krmiv pro domácí zvířata, v systémech plnění, při zpracování nerostných surovin.

VÝHODY

  • Přesné a spolehlivé
  • Může být využita jako samostatná váha
  • Přesné vážení
  • Vyhovuje nárokům na vysokou výkonnost

Premier Tech Chronos (http://www.ptchronos.com/) nabízí vysokokapacitní balíci řešení do velkých pytlů (> 5 kg) včetně vážení a dávkování, pytlování, paletizace a zařízení pro zajištění nákladu pro téměř všechny druhy průmyslu.

 

Filename Filetype Filesize
PT Chronos E series brochure.pdf application/pdf 1.76 MB