Etiketovací stroj na zásobníky BFS

Farmaceutický sektor je nepochybně jedním z hlavních průmyslových odvětví, která se spoléhají na proces Blow-Fill-Seal. Zásobníky Blow-Fill-Seal se používají k ukládání oplachovacích roztoků, očních kapek, antiseptik a infuzních roztoků. U tohoto procesu jsou obvykle vyžadovány kontroly kvality, aby byla zajištěna nekompromisní kvalita produktu. Pokud však jde o balení choulostivých materiálů, jako jsou léky, je značně obtížné najít etiketovací stroj, který zajistí snadné použití a maximální bezpečnost obsluhy.

Zajistěte kvalitní aplikaci samolepicích etiket

Zařízení Etima Pharma ML-BFS, speciálně navržené pro manipulaci s kontejnery BFS, zaručuje kontrolu, správu dat a označování, které jsou nezbytné pro splnění potřeb a požadavků každého klienta. ML-BFS lze použít pro lahvičky, boxy a nádoby s válcovým nebo plochým povrchem. Jeho vyspělá technologie zajišťuje snadné použití samolepících štítků, zatímco technologie optického rozpoznávání znaků a optického ověřování znaků detekuje a odstraňuje jakékoli chyby tisku. Tato technologie také kontroluje kvalitu a čitelnost textu a určuje, zda splňuje nejvyšší standardy.

Díky průhlednému prostoru a zakřivenému povrchu se snadno udržuje a čistí a lze jej rychle upravit. Toto přizpůsobené strojní zařízení je navrženo tak, aby splňovalo požadavky každého klienta, a je možné integrovat systém Track & Trace a /nebo speciální optickou kontrolu nebo vidění.

VÝHODY

  • Chyby tisku jsou podstatně sníženy
  • Etiketovací hlavy NOVEXX poskytují výjimečný výkon i při vysokých aplikačních rychlostech
  • Zakřivený povrch a průsvitný prostor usnadňují použití a čištění
  • Vysoce kvalitní konstrukce zajišťuje trvanlivost a spolehlivost

ETIMA poskytuje specifická řešení pro potřeby etiketování a poskytuje maximální kvalitu výrobní technologie.

Filename Filetype Filesize
Brochure-EtimaPharma-ML-FARMA.pdf application/pdf 0.79 MB