Extrakční linka na přírodní ingredience

Extrakční linka vyrobená na míru s využitím nejmodernějších technologií může zlepšit účinnost a snížit náklady při výrobě přírodních extraktů pro potravinářský a farmaceutický průmysl.

Extrakční linka pro získávání esenciálních olejů, olejových pryskyřic, aromatických a přírodních extraktů a bílkovin

Extrakční linka Devex je ušitá na míru požadavkům zákazníka, a dokonale se tak hodí pro zpracování konkrétního produktu.

Obrovský sortiment možností a doplňků zahrnuje standardní extraktory, které jsou vakuově chráněné až do hodnoty 0,5 barg nebo 3 barg, popřípadě vysokotlaké extraktory až se 40 barg. Velikost extraktoru může být v rozmezí 20 litrů až 10m³, který je vhodný pro ty největší velkoobejmové linky.

K dispozici je 1-efekt a více stupňová extrakce, a stejně tak ATEX / Non-ATEX.

Extrakční linky Devex jsou vhodné pro široký sortiment produktů, jako je káva, čaj, listy, kůra a kořeny, koření, ovoce, semena, rostliny a léčebné byliny. Pro dosažení maximální účinnosti jsou k dispozici nejrůznější extrakční postupy, například napařování, podtlakové stripování, perkolace a obnovení pomocí rozpouštědla.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Extrakční systém opravdu ušitý na míru
  • Schopný získávat nejrůznější přírodní extrakty
  • Navržen pro snadný výstup suroviny, což šetří čas při výměně produktu
  • Obrovské množství možností a doplňků

Devex  se specializuje na extrakční zařízení pro získávání extraktů z kapalin a poskytuje také odpařovací a sušící zařízení pro koncentraci regenerovaných extraktů.