Extrudér s C-rámem pro pekařské směsi

Pokud chcete vyrábět produkty té nejvyšší kvality z choulostivých směsí, klasické plniče mohou být příliš agresivní a hmotu zpracovat až příliš. Potřebujete stroj, který byl zkonstruován speciálně pro maloobjemovou výrobu špičkových produktů s šetrným zpracování.

Plnič a extrudér typu „zapoj a spusť“ s C-rámem pro maloobjemovou výrobu

Aasted Alice je moderní průlomový systém pro malé výrobní objemy při produkci špičkových cukrovinek. Systém Alice lze použít jako samostatnou jednotku nebo jako součást obalovací linky a bude růst a rozšiřovat se spolu s vaší výrobou.

Modulární konstrukce znamená, že můžete začít extrudérem jen s jednou hlavou a později pak přidat další vytlačovací moduly nutné pro výrobu komplikovanějších a zajímavějších produktů. Velký počet tvářecích nástrojů umožňuje produkovat širokou škálu výrobků.

Stroj Aasted Alice byl navržen pro choulostivé hmoty, a od začátku až do konce proto zajišťuje šetrnou manipulaci. Přitom se při průchodu strojem aplikuje jen absolutní minimum pracovních postupů a smykových sil.

Systém Alice byl zkonstruován tak, aby dokázal zpracovat nejrůznější hmoty, včetně nugátu, marcipánu a mandlových past, arašídového másla, provzdušněných náplní, karamelů, pralinkových náplní a mnoho dalších. Násypka i tvářecí nástroje mají samostatně regulovatelnou teplotu, takže systém Alice pokaždé zajistí dokonalý výsledek.

Kvůli hygienickému čištění nebo změně produktu je systém Alice první extrudér a plnič svého druhu, který umožňuje kompletní odmontování plnicích vedení. Se všemi součástmi se snadno manipuluje, jsou lehké a lze je snadno odmontovat, popř. sundat, což minimalizuje dobu odstávky.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Šetrné zacházení se surovinami umožňuje vysokou úroveň zkvalitnění produktu a kreativitu
  • Další extrudéry můžete přidat později s tím, jak se bude vaše výroba rozvíjet
  • Systém byl od začátku navržen tak, aby se minimalizovala doba odstávky kvůli čištění, výměně produktů a údržbě
  • Řešení „zapoj a spusť“ je buď samostatné, nebo může být součástí obalovací linky

Společnost Aasted (http://www.aasted.eu) vyrábí čokoládové temperovací stroje, dávkovací stroje, máčecí stroje, chladicí tunely, tyčinkové a formovací linky.