Farmaceutické zařízení na přesun a otevírání lahví

Farmaceutický obalový průmysl vyžaduje schopnost rychle řídit proces a přitom dosáhnout efektivity. Spolehlivé zařízení na přesun a otevírání lahví může zajistit, že vaše farmaceutické plastové lahve budou rychleji připraveny pro další krok v procesu balení, což pomáhá zkrátit dobu výroby, ušetřit náklady a zvýšit celkový výkon.

Efektivní obalové řešení pro farmaceutické lahve

Zařízení na přesun a otevírání lahví od CVC je variabilní řešení balení vyvinuté pro automatické podávání prázdných plastových lahví z koše a jejich umístění na dopravník. Prázdné lahve jsou přijímány ve velkém, které jsou poté zvednuty a uloženy. Zařízení orientuje, zpracovává a umísťuje lahve na pohybující se dopravník pro další následné zpracování. Stroj zvládne až 200-250 prázdných lahví za minutu, a to buď samostatně, nebo je integrován do automatizované balicí linky.

Zařízení je vybaveno HMI panelem , který urychluje pracovní proces. Stroj může být také vybaven oplachovou sestavou s ionizovaným vzduchem, senzory pro detekci lahve dnem vzhůru, sestavou pro vyřazení odpadních lahví, senzory pro kontrolu hladiny násypky, věžovou lampou a tyčí pro eliminaci statické elektřiny.

VÝHODY:

  • Certifikát ISO 9001:2000
  • Vybaveno HMI panelem
  • Kapacita paměti pro 10 úloh
  • Nevyžaduje výměnu dílů

Based in Taiwan, CVC Technologies has been committed to a professional manufacturer of pharmaceutical packaging equipment including tablet/capsule counting line, powder and liquid filling and bottling line.