Farmaceutickí rotační etiketovací zařízení pro lahvičky

Malí, ovální sklení lahvičky nebo ampulky jsou používany hlavně pro vakcíny a jiné farmaceutické tekutiny, které mohou být podávany injekčne. Tito ampulky musí být označeny, aby poskytli přesné informace o produktě. Pokud však jde o označování kulatých předmětů, je celý proces extrémně časově náročný a vyžaduje hodně lidské síly.

Aplikujte etikety na farmaceutické lahvičky rychle a jednoduše

Zažízení MR-H od společnosti Etima je speciálně navrženo pro válcové nádoby, jako jsou lahvičky, zkumavky, manipulace v biofarmaceutickém sektoru. Pro zajištění spolehlivosti a jednoduchosti označuje, kontroluje a spravuje data potřebná ke splnění požadavků každého klienta. Toto přizpůsobené zařízení je koncipováno pro výkony až 18 000 jednotek za hodinu a lze jej upravit tak, aby vyhovovalo potřebám každého klienta.

ETIMA PHARMA MR-H, navržená s etiketovacími hlavami NOVEXX, poskytuje vysoký výkon a může aplikovat etikety v nepřetržitém provozu 24/7. Jeho pokročilá technologie dále umožňuje snadnou kontrolu produktu, serializaci a tisk OCR/OCV. Software Optical Character Verification a Optical Character Recognition dále kontroluje a potvrzuje čitelnost a kvalitu textu.

VÝHODY

  • Spolehlivá a přímočará integrace do balicích linek
  • Funguje offline nebo ze zásobníku na zásobník, takže nastavení je rychlé a snadné
  • Nízké náklady na údržbu snižují náklady
  • Etiketovací hlavy NOVEXX a inovativní design usnadňují a zjednodušují obsluhu

ETIMA poskytuje specifická řešení pro potřeby etiketování a poskytuje maximální kvalitu výrobní technologie.