Flash pasterizátor na pivo

Potravinářský a nápojový průmysl se potýkají s neustálými výzvami. Kontaminace a zkřížená infekce mikroorganismy představuje při výrobě velké riziko. Díky hygienickému a energeticky úspornému pasterizačnímu systému se mohou tato rizika eliminovat a přitom lze zachovat vysokou kvalitu a chuť koncového produktu, což je zvlášť užitečné při výrobě piva.

Účinný a vysokokapacitní pasterizátor zachovávající kvalitu nápojů

Pasterizační jednotka společnosti Petek Proces je k dispozici jako verze v jednotlivém bloku, která umožňuje rychlé odstranění a vložení do linky s jinými lahvovacími stroji. Je flexibilní a může zpracovávat široký sortiment výrobků s různou kapacitou. Zajišťuje také rychlé a snadné připojení ke zdroji energie. Má široké rozmezí kapacity, konstantní parametry procesu a dynamické pasterizační jednotky.

Zajišťuje tepelné zpracování kapalných produktů s využitím deskových nebo trubkových výměníků tepla, které mají vhodný počet sekcí. Poskytuje možnost horkého výstupu, chladného výstupu, nebo dokonce obou typů pro zpracovávání produktů s měnící se viskozitou. Má také automatické řízení teploty s registrací a synoptickým záznamem pasterizační a chladicí teploty.

Rychlý Flash pasterizátor na pivo vám umožní ovládat průtok elektronickým průtokoměrem a frekvenčně řízeným čerpadlem. Díky tomu produkt nebude nikdy pasterizován přespříliš, což vede k uchování příjemné chuti, vůně a barvy produktu. Kromě piva jsou tyto aplikace vhodné také pro výrobu nealkoholických nápojů (perlivých i neperlivých), džusů, mléka, ovocných pyré, sirupů, omáček, džemů a tekutých potravin.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Zkonstruován pro optimální spotřebu energie.
  • Využívá programovatelný logický ovladač (PLC) pro pasterizaci a sanitaci.
  • Uchovává kvalitu a chuť piva.
  • Lze obsluhovat a ovládat z ovládací místnosti.

Petek Proces se specializuje na návrh a výrobu procesních zařízení pro potravinářský a nápojový průmysl.