Flexibilní balicí stroj na čokoládové tabličky

V přeplněném a konkurenčním cukrářském průmyslu jsou atraktivní čokoládové obaly klíčovou součástí generování dobrého prodeje. Pokud jste začínajícím nebo malým výrobcem řemeslné čokoládky, může být těžké najít řešení balení, které splní vaše požadavky a poskytne vysoce kvalitní výsledky. Při upgradu z ručního balení zákazníci obecně hledají nákladově efektivní řešení, které může zajistit kvalitu balení s odpovídajícími velkoobjemovými stroji.

Ušetřete čas a mzdové náklady pomocí balicího stroje na čokoládu

Lareka BTB25 je základní balící zařízení speciálně navržený pro malé čokoládovny. Jedná se o horizontálně provozovaný stroj, který poskytuje flexibilní řešení balení pro produkci malého objemu (6000 – 150 000 tabliček/ měsíc). Může zabalit čokoládové tabličky různých velikostí, v následujících rozsazích, šířce 25-100 mm, délce 50-200 mm a výšce 6-25 mm.

Tento flexibilní balicí stroj na tabulkovou čokoládu se snadno používá a má jednoduchou konfiguraci. Jedná se o mnohem rychlejší alternativu k tradičnímu balení rukou a může balit až 25 tabulek / min. Umožňuje rychlou konverzi velikosti za pouhých 15 minut. Je ideální pro malé kapacity a umožňuje vám zabalit různé velikosti v krátkém čase.

Toto zařízení může zabalit vaše čokoládové tabulky do jedné vrstvy, dvou vrstev s banderolem nebo do dvouvrstvých stylů balení s plnou obálkou, aby se zvýšila její přitažlivost. Umožňuje vám vybrat si z dlouhého seznamu obalových materiálů pro vnitřní vrstvu: například hliníkovou fólii, biologicky odbouratelnou fólii, průhlednou fólii nebo jakýkoli jiný materiál, který blokuje tuk a může být složen pro vnitřní vrstvu. Pokud jde o vnější vrstvu, můžete použít stoh papíru nebo dokonce lepenku. Udržuje nejnovější a nejvyšší úroveň bezpečnostních a hygienických standardů. Je tedy ideální pro balení řemeslných čokolád nebo čokoládových tyčinek. Poskytuje také možnost pro další sady velikostí, vstupní dopravník a zařízení pro kódování data nebo dávky.

 

VÝHODY PRO VÁS:

  • Ideální pro řemeslné čokolády, čokoládové tyčinky.
  • Nabízí širokou škálu velikostí.
  • Změna formátu za pouhých 15 minut
  • Udržuje kvalitu produktu.

 

Lareka je nizozemská společnost, která vyvinula konkurenceschopnou řadu balicích strojů základní a střední rychlosti pro čokolády.