Formovací, plnicí a zatavovací pytlovací stroj

Pokud pracujete v petrochemickém průmyslu, ve výrobě hnojiv, krmiv pro zvířata, potravinářství atd., musíte zajistit velkou rychlost výroby. Externí obaly pro všechny tyto výrobky mohou být velmi drahé. Je třeba mít účinný systém pro balení s vysokou výrobní kapacitou, který také zajistí vysokou kvalitu obalu.

Vysoká výrobní kapacita, flexibilita a zároveň úspora času

STATEC BINDER System-T je plně automatický formovací, plnicí a zatavovací pytlovací stroj, v němž se provádí formování, plnění a zatavení obalu na jednom zařízení.  Je schopen napytlovat až 2400 jednotek za hodinu a kombinuje vysoce kvalitní obaly z polyetylenu (PE) s vysokou výrobní kapacitou.

Formovací plnicí a zatavovací pytlovací stroj má pracovní stanice pro formování, plnění a zatavení pytlů, což znamená, že souběžně se zpracovávají vždy tři pytle. Tím se zkracuje doba cyklu pro každou fázi procesu. Díky tomu jsou i při vysokých výrobních rychlostech pytle vždy zformovány, naplněny a zataveny v přesně stanovený okamžik. Stroj má moderní, a přesto odolnou konstrukci, u níž se kladl důraz na snadnou přístupnost, velké průchozí otvory, dlouhé intervaly údržby a nízké náklady na údržbu.

Díky své vysoké flexibilitě lze formovací plnicí a zatavovací pytlovací stroj přizpůsobit nejrůznějším požadavkům zákazníka. Například polštářové i skládané pytle lze vyrábět s uchem nebo bez něj, přičemž plnicí hmotnost je v rozsahu 5 kg až 50 kg. Lze provádět i dodatečnou perforaci pytlů.

 

PŘÍNOS PRO VÁS

 

  • Nízké náklady na údržbu
  • Díky moderní kompaktní konstrukci šetří místo
  • Snadná přístupnost díky velkým dvířkům
  • Lze upravit pro aplikace v nejrůznějších průmyslových odvětvích

STATEC Binder se specializuje na vysoce výkonné pytlování a paletizaci sypkého zboží.