Formování plátů ze 3 různých hmot

Formování tří hmot do tvarů a kombinací vrstev podle požadovaného konečného výrobku. Představujeme univerzální válcový lis pro tři měkké až pevné hmoty, včetně hmot vyžadujících šetrné zacházení, jako jsou oříšky nebo nugát. Umožňuje formování plněných, dutých nebo vícevrstvých plátků nebo proužků všech tvarů a objemových poměrů jedné až tří výchozích hmot.

Konzistentní, vysoce kvalitní formování tvarů tvořených třemi hmotami pomocí univerzálního rotačního lisu

Řada DP3 rotačních lisů s třemi válci společnosti Buhler představuje modely konfigurovatelných cukrářských válcových lisů, umožňující přípravu vysoce konzistentních a přesně lícujících plátků, proužků a tvarovaných tyčinek, z až tří různých výchozích hmot. Dobře zpracovány mohou být měkké až tuhé cukrářské hmoty, včetně hmot s přidanými ingrediencemi odlišné struktury. Stroj umožňuje formování vrstvených a plněných produktů tvořených až třemi hmotami, a to v libovolném poměru těchto hmot a v libovolných tvarech. Tato variabilita je zajištěna třemi nezávislými pohony a přizpůsobitelnou geometrií trysek, umožňující vyhovět požadavkům konkrétního zákazníka. Nezávislé řízení teploty, tlaku a rychlosti pro až tři různé hmoty zaručuje konzistentní vysokou kvalitu vrstvených a plněných produktů.

VÝHODY

  • Výška a rychlost formování produktu jsem libovolně volitelné, stroj je tak možné zapojit to stávajících zařízení
  • Při zpracování jedné nebo dvou hmot může mít stejné charakteristiky jako válcové lisy řad DP nebo DDP s jedním nebo dvěma válci
  • Pracovní šířka od 100 mm do 1 300 mm
  • Digitální odečítání otáček jednotlivých válců a objemových poměrů
  • Rychlost až 5 m/min

Buhler (https://www.buhlergroup.com/) je vedoucí producent zařízení pro cukrářskou výrobu.