Fritovací linka na bramborové lupínky

Pokud zahajujete vlastní výrobu bramborových lupínků nebo rozšiřujete svou značku o smažené bramborové snacky, potřebujete kompletní a nákladově efektivní výrobní linku. Řešení, které zajišťuje minimální ztrátu suroviny a efektivní využití vody a energie při zachování dokonalosti v chuti, barvě a struktuře vašich smažených bramborových snacků.

Kompletní a udržitelné řešení pro smažení bramborových výrobků

Kompletní zpracovatelské linky společnosti Kuipers pro různé bramborové výrobky poskytují řešení na klíč, které promění vstup ze surových brambor na lahodné smažené snacky až do zabalení. Nabízí přizpůsobený přístup ke zpracování bramborových produktů, který následně zajišťuje účinnost v celé linii.

Fritovací linka na bramborové lupínky využívá jemný přenos tepla k ohřátí fritovacího oleje a zajištění rovnoměrného smažení vašeho produktu. Výrobní linka je nepřetržitá a plně automatická. Začíná to přijetím surových brambor a zahrnuje potřebné zařízení na mytí a odkorňování brambor k čištění a zabránění poškození jednotek na loupání a krájení nebo krájení na kostičky. Ve fázi loupání aplikuje dávkový typ, abrazivní loupání. Je také vybavena blanšírovačem ke snížení obsahu cukru z bramborových plátků a zabránění rychlému tmavému zabarvení. Zařízení obsahuje také inteligentní systém úpravy vody, který umožňuje nejnižší možné využití vody v průmyslu a snižuje jej o tři sta procent.

Systémy Kuipers vám nabízejí možnost smažení topného oleje pomocí ohřívače tepelného oleje nebo elektrických prvků. Kromě bramborových lupínků Kuipers také navrhuje a vyrábí malé linky na výrobu hranolků pro zmrazené nebo chlazené konečné výrobky. Linku na hranolky lze také použít k výrobě bramborových tyčinek.

VÝHODY PRO VÁS

  • Snižuje provozní náklady
  • Šetrné k životnímu prostředí, s menší spotřebou vody
  • Vyhýbá se používání chemikálií, aby se zabránilo tmavému zabarvení
  • Dodávka na klíč do celého světa
  • K dispozici pro malé a velké kapacity

A specialist in frying and processing snacks, savouries, nuts and seeds.