GMP laboratorní vymrazovací sušárny

Vymrazovací sušárny určené pro aseptické nízkoobjemové výroby produktů s vysokou hodnotou.

Průmyslová vymrazovací sušárna v kompaktním krytu

Sušárna Lyotris společnosti Telstar Life-Sciences je vymrazovací sušárna pro provozy s menším objemem produkce vysoce hodnotných farmaceutických produktů. Nabízí sušící plochu 1m2 s kapacitou přibližně 1600 lahviček typu 10R nebo 30 litrů objemového produktu. Je navržena speciálně pro aseptické výroby do lahviček nebo objemových produktů, nový design dvířek zajišťuje snadnou integraci izolátor.

GMP vymrazovací sušárna určená pro laboratorní provozy je vybavena všemi potřebnými prvky automatického čištění (CIP) a sterilizace parou (SIP), testováním neporušenosti filtru (WIT). Kromě toho je vybavena také pokročilým řídícím programem SCADA s patentovaným systémem ‘Lyometrics‘ společnosti Telstar, který poskytuje v informace o průběhu vymrazovacího sušícího procesu v reálném čase.

VÝHODY

  • Splňuje požadavky GMP
  • Automatické čištění (CIP) a sterilizace párou (SIP)
  • Poskytuje množství informací o probíhajícím vymrazovacím sušení v reálném čase
  • Kapacita přibližně 1 600 lahviček 10R
  • Kombinuje charakteristiky průmyslového zařízení s flexibilitou nízkoobjemové produkce v kompaktním zařízení

Telstar Life Science Solutions navrhuje a vyrábí GMP lyofilizéry s integrovaným automatickým plnícím / vynášecím systémem, zařízení pro kontrolu znečištění a výrobu vody pro injekce a čisté páry, autoklávy s vlhkým teplem, přístroje na destilaci vody, generátory čisté páry, průmyslové boxy typu down-flow, izolátory znečištění a vážící skříňky.