Granulační linka mixéru a sušárny s fluidním ložem

Kompletní granulační linka umožňuje smísení a granulaci farmaceutických sloučenin pro výrobu tablet. Spojením plně kompatibilních zařízení pro frézování, míchání a fluidní lože s podtlakovým dopravníkem, poskytuje řešení na klíč pro přípravu práškových dávek připravených k lisování do tablet.

Kompletní řešení pro přípravu granulovaných farmaceutických látek pro tablety

Granulační linka společnosti Sejong Pharmatech je nejúčinnější způsob, jak dosáhnout řešení granulace na klíč pro výrobu farmaceutických přípravků pro přípravu tablet.

Granulační linka se skládá z kuželového mlýnu na výrobu sérií Sejong řady CM, rychlostního mixéru série Sejong M, sušárny s fluidním ložem řady Sejong D a volitelného systému vakuového dopravníku pro vytvoření zcela uzavřené linky.

Navržené pro úplnou kompatibilitu, tato zařízení pracují bez problémů a poskytují dokonalý vstup pro lisovací stroje na tablety. Při nákupu jako linkový balíček lze dosáhnout výrazných úspor nákladů ve srovnání s nákladmi pro jednotlivá zařízení.

Volitelný vakový dopravník odstraňuje potřebu ruční manipulace mezi procesy a zajišťuje čistý a bezpečný přenos prášků mezi jednotlivými procesními stupni.

Všechna zařízení Sejong jsou vyráběny s ohledem na ergonomii a snadné použití a dotykové obrazovky HMI jsou plně kompatibilní s 21CFR část 11 pro snadné dodržení předpisů.

VÝHODY:

  • Řešení granulace na klíč za sníženou cenu
  • 100% kompatibilní zařízení
  • Konzistentní ovládací rozhraní a funkce napříč zařízeními
  • Systém vakuového dopravníku snižuje potřebu ruční manipulace a zlepšuje výkonnost