Homogenizátor pro krémy a masti

Homogenizace (neboli farmaceutická mikronizace) je proces zmenšování velikosti částic a je zásadním krokem v zajištění vyšší stability a klinické efektivity farmaceutických krémů a mastí i při výrobě vysoce kvalitní kosmetiky. Homogenizace ve vakuu přináší nejvyšší kvalitu výsledků a na míru přizpůsobená zařízení postavená podle vašich požadavků zvýší vaši produktivitu a kvalitu.

Homogenizační zařízení pro farmaceutický a kosmetický průmysl

Homogenizační zařízení společnosti Ipros jsou zákaznická řešení pro výrobu vysoce kvalitních krémů, mastí a jiných suspenzí za farmaceutických i nefarmaceutických podmínek.

Modulární konstrukce Ipros umožňuje plnou konfiguraci míchacího a homogenizačního zařízení. Doplňky sahají od vakuového zpracování až po zpracování za nejpřísnějších sterilních a/nebo toxických podmínek. Integrovaná technika protisměrně se otáčející převodovky spojuje systémy míchání, homogenizace, čištění, sterilizace a sušení do jednoho ověřeného zařízení.

Řadu řešení pro čištění a sterilizaci párou (CIP a SIP) lze vybrat podle vašich konkrétních výrobních potřeb a společnost Ipros s potěšením nabízí nejvýkonnější procesy CIP/SIP, jaké jsou v současné době na trhu k dispozici, což je ideální pro striktní účely farmaceutické výroby.

VÝHODY PRO VÁS

  • Zakázkový design naplňující vaše přesné požadavky
  • Nejlepší řešení CIP/SIP pro farmaceutickou výrobu ve své třídě
  • K dispozici ve verzích vysokotlaké a vakuové homogenizace
  • Vhodné pro širokou škálu tekutých a polotekutých produktů

 

Společnost Ipros (http://www.ipros.si), založena v roce 1989, je specializovaná pro návrh a vývoj procesních řešení pro mlékárenský, pivovarnický, potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl.