Horizontální lopatková vakuová sušárna

Čištění vakuových sušáren s promícháváním může být obtížné, proto nejsou vhodné pro provozy se zpracováváním více produktů. Čištění může být vzhledem k přítomnosti míchacího ústrojí nesnadné a může vést ke zpoždění výroby nebo snížení kvality produktu.

Vakuové sušení v sušárně s lopatkovými míchadly
Systém CosmoDry® Italvacuum představuje inovativní horizontální vakuovou sušárnu s míchacími lopatkami. Je vybavena koncentrickými míchadly s vyhřívanou hřídelí. Zařízení lze úplně demontovat, čištění vnitřku, údržbu a revizi tak lze provádět velmi snadno. Systém CosmoDry je ideální pro sušení tekutých prášků při výrobě farmaceutik, čistých chemikálií, kosmetiky, potravinových příměsí a přísad. Zamezuje třecím bodům a snižuje tak mechanické a tepelné namáhání produktu. Je konstruována pro rychlé, snadné a úplné vyprázdnění a ideálně se hodí pro víceproduktové aplikace. Splňuje požadavky regulace cGMP a ATEX.

VÝHODY:

  • Snadné čištění umožňuje použití jedné sušárny pro víceproduktové aplikace
  • Pohodlné čistění vnitřku, údržba a revize díky jednoduché demontáži míchadla
  • Zlepšení kvality produktu snížením mechanického a tepelného namáhání
  • Úplné vyprázdnění snižuje ztrátu produktu
  • Bezpečnost pracovního prostoru zaručená shodou s bezpečnostními normami a nařízeními cGMP a ATEX

Italvacuum se specializuje na vakuové sušení pro zpracování vlhkých surovin k výrobě aktivních farmaceutických látek (API) nebo jemných chemikálií.