Horní plnící rameno

Bezpečné a zajištěné horní plnění a stáčení kapalin z cisteren nákladních vozidel, železničních cisteren, malých i velkých nádrží, ISO kontejnerů, barelů o objemu 220 litrů apod.

Bezpečné a bezproblémové horní plnění cisteren

Horní plnící ramena KANON jsou nabízena v různých konfiguracích, vždy v závislosti na účelu jejich použití. Mohou být použita v otevřených systémech plnění, tak jsou využívána pro plnění široké škály kapalin ve všech průmyslových odvětvích. Využita však mohou být i v uzavřených systémech plnění, určených k plnění vysoce agresivních kapalin v chemickém a petrochemickém průmyslu.

Konkrétní provedení plnícího ramena může být konstruováno s nebo bez zpětného odtahu par nebo tlakového vedení. Ramena mohou být vybavena detekcí úrovně hladiny (elektronická detekce nebo detekce bublinek). Mohou být vybavena integrovanou teleskopickou plnící trubkou, zamezující vzniku pěny a elektrostatické elektřiny. Přidáním přítlačného válce lze zamezit zdvihání ramena, přidáním deflektoru lze zamezit odkapávání.

Ramena pro horní plnění Kanon jsou opatřena čtyřmi otočnými klouby plnícího potrubí a protizávažím nebo systémem s vícepružinovým vyvažovacím válcem.

VÝHODY

  • Ergonomický design Kanon vylučuje těžkou fyzickou práci obsluhy
  • Účinné, cenově vhodné řešení
  • Přizpůsobitelné pro utěsněné stáčení nebo plnění v uzavřeném systému
  • Snadná údržba otočných kloubů bez nutnosti celkové demontáže ramena
  • Kompaktní design, může být připojeno téměř ve všech stávajících aplikacích

 

KANON Loading Equipment (http://kanon.nl/) je prvotřídní Nizozemský dodavatel lodních, železničních a cestních systémů pro stáčení a plnění kapalin.

Filename Filetype Filesize
Kanon general brochure.pdf application/pdf 7.65 MB