Hygienická pytlovačka otevřených pytlů

Představujeme pytlovačky otevřených pytlů, určené speciálně pro hygienické balení sypkých materiálů. Stroje jsou vybaveny vážícím systémem pro měření hrubé váhy, zaručujícím přesné plnění pytlů.

Balení otevřených pytlů hygienickou baličkou budoucnosti

Řada baliček OMLH BF SERIES společnosti PT Chronos nabízí modely baliček pro pytlování otevřených pytlů navržených speciálně pro hygienické pytlování sypkých materiálů, jako je sušené mléko, syrovátka, laktóza, kojenecká výživa, chemické a farmaceutické produkty. Patentovaná technologie „plnění odspodu“ zaručuje vysokou přesnost plnění. Stroj je vybaven jednotkou pro přepravu otevřených nebo zavřených pytlů, a lze jej rychle a jednoduše čistit.

Po nastavení pytle je dávkovací hlava spuštěna do pytle dolů a postupně plní pytel odspodu. Touto minimalizací vzdálenosti mezi vstupním bodem plnění a materiálem již obsaženým v pytli je dosaženo významného snížení prašnosti a také snížení provzdušnění produktu. Vertikální plnící šnek je ovládán řízeným servopohonem. Plnění veškeré sypké hmoty probíhá v hygienických podmínkách, přesně a rychle.

VÝHODY

  • Velmi dobrá volba pro hygienické pytlování sypkých materiálů
  • Přesné plnění pytlů
  • Skvělá příležitost sestavit balící systém, uspokojující současné i budoucí potřeby
  • Hygienické, přesné a rychlé plnění

Premier Tech Chronos (http://www.ptchronos.com/) nabízí vysokokapacitní balíci řešení do velkých pytlů (> 5 kg) včetně vážení a dávkování, pytlování, paletizace a zařízení pro zajištění nákladu pro téměř všechny druhy průmyslu.