Hygienické balíčky pro uzavírání plechovek

Ferrum nabízí tři hygienické balíčky, které splňují nejvyšší standardy hygieny a čistoty. Balíčky, které si můžete snadno objednat jako upgrady, zajistí, že splníte stále se zvyšující požadavky ve výrobě nápojů. Díky novým vylepšením je čištění terminátoru ovladatelnější a efektivnější, takže kontaminace je minulostí. Šikmá odkapávací miska také zabraňuje shromažďování zbytkových tekutin.

Hygienický balíček 1: Základna stojanu se „šikmou“ mísou

Tento dizajn se vyznačuje šikmou odkapávací miskou z nerezové oceli, která zjednodušuje odvod kapaliny a zabraňuje hromadění kapaliny, a to i během procesu čištění, díky odnímatelnému výfukovému otvoru.Nově vyvinutý drenážní systém je efektivnější při čištění drenážního kanálu.

Při použití tohoto hygienického balíčku je spodní část zařízení vylepšena nakloněnou nerezovou vanou, takže kapající kapaliny mohou vytékat, což snižuje potenciální křížovou kontaminaci.

Kromě toho mohou uživatelé rozebrat odvodňovací kanál pro snadné čištění.

Hygienický balíček 2: Nerezový kryt a víko

Kryt, plášť a víko horní části jsou ze 100% nerezové oceli a mají plně svařovanou konstrukci.To také umožňuje používat účinnější chemické čističe na vrchní část, které by jinak způsobily korozi na lakovaných površích.

Dizajn také představuje zaoblenější rámy s vnějším těsněním, které usnadňuje proces čištění.

Hygienický balíček 3: Uzavírací nástroj s vylepšeným hygienickým designem

Plechovka je v kontaktu s částmi nástroje, takže náš technický tým věnoval zvláštní pozornost minimalizaci plochých povrchů a optimalizaci poloměrů hran, aby bylo riziko kontaminace nízké. To zahrnuje také vylepšený stohovací válec a použití hygienických šroubů. Plechovka přichází do kontaktu s přenášecími částmi, které musí mít hygienický design, minimalizující hladké povrchy a optimalizovaný poloměr rohů přenášecích částí, aby byla kontaminace co nejnižší.

Pneumatický válec z nerezové oceli s funkcí „bez plechovky, bez víka“ umožňuje použití chemických čističů v této oblasti. Efektivnější čištění díky snížení stínů ve spreji.

 

VÝHODY:

  • Stlačené hadice
  • Směrování médií do EFT s pevným potrubím
  • Vývod může být otevřený ve spodní části
  • Osvětlení v plášti
  • Optimalizovaný systém trysek

Ferrum Canning Technology je globální lídr v oblasti uzavíraní plechovek.