In-line monoblok lineární plnička a stroj na uzavírání

V mnoha potravinářských, chemických a kosmetických průmyslových procesech je důležité mít k dispozici rychlé, přesné a spolehlivé plnicí a těsnicí řešení, které dokáží zpracovat širokou škálu typů kapalných látek, včetně produktů s vysokou viskozitou a pěněním, do různých typů lahví.

Vysokokapacitní plnička a uzavírač schopný manipulovat s širokou škálou výrobků

Inline Monoblock lineární plnicí a uzavírací řada EFM je k dispozici v konfiguracích průtokoměrů a servopohonů tak, aby odpovídaly vašim přesným požadavkům. Je schopen spracovat až 2 600 lahví za hodinu a objemy až do 30 000 ml v závislosti na modelové konfiguraci. Inline Monoblock je konstruován v Nizozemsku pomocí nerezových ocelí a standardizovaných komponentů pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. Vzdálená podpora od inženýrů EMF je také k dispozici pro naprostý klid.

Všechny varianty obsahují ovládací prvky Siemens PLC a dotykové obrazovky a všechny kontaktní body pro výrobky jsou z nerezové oceli konstrukce 316 pro delší životnost i při použití s korozívním produktem. Polykarbonátový bezpečnostní kryt poskytuje vynikající ochranu a umožňuje vynikající viditelnost pro monitorování cyklu plnění a zavírání. Modul uzavírání obsahuje těsnění s vysokým točivým momentem a samočinný režim Detekce a odmítnutí, který potvrzuje integritu těsnění a zajišťuje kvalitu produktu.

Varianty průtokoměru jsou vybaveny průtokoměry Endress & Hauser Mag anebo Mass a obě verze průtokoměrů a servopohonů obsahují počítání lahví, individuální detekci centrování a automatické nastavení výšky plnicího mostu.

VÝHODY:

  • Vysoce kvalitní standardizované komponenty pro snadnou údržbu
  • Vysoká kapacita s možností výběru variant plnění, které vyhoví vašim přesným požadavkům
  • Schopný pracovat s širokou škálou typů produktů a viskozity kapaliny
  • Volitelná služba vzdálené podpory od výrobce
  • Až 6 plnících hlavic k dispozici pro maximální výkon

EFM Machinery je holandská výrobní firma a odborník na plnění, zakrývání, značení, obalování, kartonážní stroje pro lahve a hrnce v různých odvětvích.

Filename Filetype Filesize
EFM Inline Monoblocks.pdf application/pdf 0.13 MB