Jedno a dvouvrstvý tabletovací lis

Vysokokvalitní lisy tablet, které jsou schopné produkovat jedno i dvouvrstvé tablety, nabízejí maximální flexibilitu výrobnímu prostředí s více produkty. Rychlá výměna, jednoduchá obsluha a vysoké objemy s minimální mírou odmítnutí jsou všechno klíčové rysy vyžadované moderní farmaceutickou výrobou.

Vysoceobjemový dvouvrstvý lis na tablety zvyšuje produktivitu o 30%

Sejong Pharmatech řady P320D a P580D dvouvrstvé lisy na tablety jsou navrženy tak, aby nabízely okamžité zvýšení produktivity výrobních linek tablet. Navrženy tak, aby poskytovaly až 10 000 kg tlaku a výstupů přes 720 000 jednotek za hodinu jednovrstvých tablet a více než 160 000 jednotek za hodinu dvouvrstvých tablet, nabízejí tyto jednotky nejvyšší výkonnost.

Série P320D a P580D jsou vybaveny účinným systémem napájecího oběžného kola, čímž se sníží počet potřebných dílů, což zjednodušuje a urychluje čištění a údržbu. Nová konstrukce potrubí pro podávání prášku zlepšuje tok prášku, což umožňuje vyšší účinnost a vyšší výkon ve srovnání s ostatními tvary lisů.

Uživatelské rozhraní je založeno na 15 „dotykovém displeji s jasným a jednoduchým rozložením a ovládáním. Pokročilé funkce zahrnují plně grafický systém zobrazení chyb v případě poruchy nebo výskytu problémů, který řídí operátora k chybě pro rychlé řešení. Operační systém je plně kompatibilní s 21CFR část 11, což znamená, že vedení záznamů pro dodržování předpisů a optimální výkon jsou jednoduché.

Modely P320D a P580D jsou vybaveny plně automatickým výtokovým žlabem se vzorkovacím hradlem. Odmítnuté tablety se také automaticky třídí, když snímače zařízení zjistí závadnou tabletu nebo jako výsledek automatického systému kontroly hmotnosti. Pro výrobu dvouvrstvých tablet je k zabezpečení kvality k dispozici první vrstva pro zajištění kvality v obou vrstvách.

Všechny razidla a kolejnice jsou chráněny pokročilými snímači zatížení, které neustále sledují výkon stroje a zabraňují poškození těchto životně důležitých součástí, prodlužují životnost stroje a snižují údržbu. Horní a spodní razidla využívají automatizovaný mazací systém a odstraňují potřebu obsluhy.

VÝHODY:

  • Vysokokapacitní, plně flexibilní lisy na tablety s funkcemi zaručujícimi sníženou údržbu
  • Komplexní HMI s jednoduchými ovládacími prvky a plně kompatibilným 21CFR část 11 pro jednoduché dodržování předpisů
  • Vysoká rychlost a vysoký tlak pro vynikající výsledky
  • 30% zvýšení produktivity oproti předchozí generaci strojů

Sejong je zkušený výrobce vysoce kvalitních a inovativních farmaceutických strojů