Jednorázové monolitické kolony

Chromatografické monolitické kolony pro práci s velkými proteiny, viry, VLP a pDNA vyžadují sílu konstrukce a ochranu před kontaminací zajištěnou drahou nerezovou ocelí vhodnou pro použití ve zdravotnictví.

Separace boimolekul pomocí silných univerzálních víceúčelových kolon

CIMmultus™ jednorázové monolitické kolony výrobce BIA Separations se vyznačují integritou konstrukce a profilem vyluhovatelnosti nerezové oceli pro zdravotnické účely, avšak i ekonomičností procesu jedno či víceúčelových prostředků.

Zavedení kompozitních materiálů do krytu na bázi epoxidu a využití parylenu C Třídy VI USP k pokrytí celého povrchu kolony umožňuje kolonám CIMmultus™ nabízet bezpečné a výkonné charakteristiky.

Kolony CIMmultus™ mohou být použity v jakémkoli kroku separačního procesu. Díky 2 µm průchodným kanálům umožňujícím konvektivní tok hmoty představují velmi dobrou volbu pro procesy purifikace virů, VLP, plazmidů, protilátek, PEG proteinů a jiných velkých biomolekul.

VÝHODY

  • Ekonomické jedno i víceúčelové prostředky (použití pro intra-batch a inter-batch)
  • Snížený zpětný tlak a minimální ucpávání vzorkem
  • Rychlá izolace a koncentrace ředěných vzorků
  • Účinné odstranění nečistot velké molekulární hmotnosti v krocích čištění
  • Vyhovují cGMP

BIA Separations je přední vývojář a výrobce CIM® (Convective Interaction Media) monolitických chromatografických kolon pro výrobu, čištění a analýzu velkých biomolekul.