Jednorázový bioreaktor Appliflex

Jednorázový bioreaktor má místo tradiční kultivační nádoby vak na jedno použití a ve srovnání s klasickými bioreaktory obsahuje méně dílů, čímž lze snížit náklady výzkumu a vývoje na pořízení a údržbu.

Míchané jednorázové bioreaktory pro objemy od 10 do 50 l

Jednorázový bioreaktor Appliflex od Getinge Applikon je flexibilní vakový bioreaktor, ideální pro buněčné kultury, zejména pro kultivaci zvířecích buněk jako jsou CHO buňky, hybridomové buňky a buňky hmyzu jako Sf-9, Sf-21, dobře využitelný je též pro přípravu inokulačního materiálu pro kultivace ve větším měřítku.

Nabízí spolehlivé měření a kontrolu houpáním míchaných jednorázových bioreaktorů o objemu od 10 do 50 litrů. Vaky a čidla (pH, rozpuštěný kyslík, teplota) jsou navrženy pro jednorázové použití v souladu s evropskými předpisy.

Ovládací systém je tvořen standardním vybavením Applikon ez-Controller, zajišťujícím měření pH, teploty a rozpuštěného kyslíku (DO) a rychlosti míchání v reálném čase.

VÝHODY PRO VÁS

  • Přesné řízení ph, DO, teploty, rychlosti houpání
  • K dispozici též protokolování dat a SCADA
  • Pracovní objem 5, 10, 25 l
  • Intenzivnější přenos kyslíku pomocí zvýšení rychlosti pohybu a úhlu uložení bioreaktorového vaku
  • Nižší úroveň smykového zatížení než v míchaných bioreaktorech pro buněčné kultury

Getinge Applikon je světový lídr ve vývoji a dodávce moderních bioreaktorů vhodných pro laboratoře i pro výrobní procesy.