Jednorázový bioreaktor Hyclone

Jednorázový bioreaktor je nádoba na jedno použití pro kultivaci buněk nahrazující tradiční skleněnou kultivační nádobu, ve srovnání s klasickými bioreaktory obsahuje méně dílů, čímž se snižují náklady na nákup a údržbu.

Míchaná bioreaktorová nádoba s kontaktními povrchy pro jednorázové použití

Getinge Applikon je autorizovaný integrátor pro bioreaktory HyClone S.U.B. Hyclon od firmy Applikon je plně funkční a unikátní systém míchání bioreaktorů, který zajišťuje horní míchání při zachování sterility a integrity. Opakovaně použitelný vnější podpůrný kontejner je vybaven taktéž mísicím motorem, ohřevem/chlazením, ovládací jednotkou pro propojení s externím kontrolním systémem a mobilní pojezdem.

Tento bioreaktorový systém umožňuje snazší nastavení a aplikaci procesů, a tím maximálně zkracuje proces přechodu od výzkumu a vývoje k výrobě.

Hlavní předností tohoto unikátního zařízení je škálovatelnost pro systémy většího i menšího objemu, dále možnost probublávání a volitelně mikroporézní frita.

Jednorázové neinvazivní senzory, jako ez-Control, mohou měřit jako klasické senzory pH a rozpuštěného kyslíku i jako fluoroforové senzory.

VÝHODY PRO VÁS

Kombinace systémů ez-Control a HyClone S.U.B. nabízí výhody jednorázového zpracování:

  • Žádné čištění nebo sterilizování (kromě monitorovacích sond)
  • Zkrácení doby na obrátku a nastavení
  • Minimální nároky na validaci
  • Nižší investiční a provozní náklady
  • Větší flexibilita výrobní kapacity

Getinge Applikon je světový lídr ve vývoji a dodávce moderních bioreaktorů vhodných pro laboratoře i pro výrobní procesy.