Jednovrstvý tabletovací lis pro laboratoř

Automatické lisování tablet šetří čas a zlepšuje kvalitu. V oblasti výzkumu a vývoje nebo v laboratorních prostředích nabízí minimální lis na tablety maximální flexibilitu při výrobě menších velikostí šarží.

Plug-and-play lis na tablety určený pro laboratoř a výzkum a vývoj

Sejong Pharmatech P130S byl navržen od samého počátku jako lis na tablety v laboratořích a nabízí vlastnosti, které jí činí extrémně pružným ve farmaceutickém výzkumu a vývoji.

K dispozici ve třech modelech nabízejících 9 600, 19 200 a 24 300 jednotek za hodinu, je zařízení P130S schopné vyrábět jak kulaté, tak i podlouhlé tablety až do hloubky 25 mm a do hloubky až 8,5 mm umožňující širokou škálu velikostí.

Jednotka má mechanickou tyč a kruhový podavač a nabízí plně automatickou kontrolu vážení (AWC) pro odmítnutí všech vadných tablet, čímž odstraní potřebu ručního zásahu pro kontrolu kvality.

Díky plnohodnotnému dotykovému displeji zařízení P130S usnadňuje obsluze ovládat všechny aspekty funkce přístroje pomocí grafického rozhraní HMI. Řídicí systém obsahuje plnou kompatibilitu s 21CFR část 11, která nabízí jednoduchou regulaci.

VÝHODY:

  • Konstrukce v laboratorním měřítku je úsporné pro menší produkce
  • Schopný vyrábět řadu tvarů a velikostí tablet
  • Plně automatické ovládání vážení s automatickým odmítnutím
  • Snadno ovladatelné prvky ovládacího panelu dotykové obrazovky
  • Plně kompatibilní 21CFR část 11 pro jednoduché dodržování předpisů

Sejong je zkušený výrobce vysoce kvalitních a inovativních farmaceutických strojů