Jednovrstvý tabletovací lis

Vysoce výkonné lisy na tablety pro moderní výrobní prostředí musí být rychlé, přesné a flexibilní. Rychlé přepínání, jednoduchá obsluha a vysoké objemy s minimální mírou odmítnutí jsou všechno vyžadované klíčové funkce, stejně jako minimální údržba a zásah uživatele.

Lis na tablety střední velikosti s omezenou údržbou

Série lisů na tablety Sejong Pharmatech P420S byla navržena tak, aby nabízela okamžité zlepšení produktivity v produkčních linkách na tablety. Navrženy tak, aby poskytovaly až 10 000 kg tlaku a výkonů přes 300 000 jednotek za hodinu, nabízejí tyto jednotky nejvyšší úroveň výkonu s nízkými provozními náklady a mohou vyrábět kulaté nebo podlouhlé tablety o průměru/délce až 25 mm a tloušťky až 8,5 mm.

Řada P420S je vybavena účinným systémem napájecího oběžného kola, který snižuje počet potřebných dílů a zjednodušuje a zrychluje čištění a údržbu. Nová konstrukce potrubí pro podávání prášku zlepšuje tok prášku, což umožňuje vyšší účinnost a vyšší výkon ve srovnání s ostatními tvary lisů.

Uživatelské rozhraní je založeno na 15 „dotykovém displeji s jasným a jednoduchým rozložením a ovládáním. Pokročilé funkce zahrnují úplně grafický systém zobrazení chyb v případě poruchy nebo výskytu problémů, který řídí operátora k chybě pro rychlé řešení. Operační systém je plně kompatibilní s 21CFR část 11, což znamená, že vedení záznamů pro dodržování předpisů a optimální výkon je jednoduché.

P420S je vybaven plně automatickým vypouštěcím žlabem se vzorkovacím hradlem. Odmítnuté tablety se také automaticky třídí, když snímače zařízení zjistí závadnou tabletu nebo jako výsledek automatického systému kontroly hmotnosti.

Všechny razidla a kolejnice jsou chráněny pokročilými snímači zatížení, které neustále sledují výkon stroje a zabraňují poškození těchto důležitých součástí, prodlužují životnost stroje a snižují údržbu. Horní a spodní razidla využívají automatizovaný mazací systém, čímž odstraňují potřebu obsluhy.

VÝHODY:

  • Flexibilní lisy na tablety pro středně objemovou výrobu s funkcemi zaručujícimi sníženou údržbu
  • Vysoká rychlost a vysoký tlak pro vynikající výsledky
  • Komplexní HMI s jednoduchými ovládacími prvky a plně kompatibilným 21CFR část 11 pro jednoduché dodržování předpisů
  • Výroba kulatých nebo podlouhlých tablet s výměnnou věžičkou
  • Až 30% zvýšení produktivity oproti strojům předchozí generace

Sejong je zkušený výrobce vysoce kvalitních a inovativních farmaceutických strojů