Kazetový zásobník tub pro plničky

Vysoce výkonní plničky tub se používají ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu. Jejich výkonnost je výrazně zvýšena použitím automatických napájecích systémů, přesné a rychlé dodávání prázdných tub, aby se maximalizovala účinnost plničky. Nakládací systémy jsou k dispozici v různých formátech, včetně typu flexibilní kazety.

Nakládání válcových tub přes kazetu

K zajištění konstantní dodávky vhodně orientovaných prázdných tub je zásobovací IWK TZM kazetový zásobník pro tuby vhodný pro dodávku zařízení pracujících až do 120 tub za minutu.

TZM umožňuje nepřerušený provoz, protože drží tuby v zásobníku mezi plničkou tub a kazetou. Tuby v zásobníku jsou nejprve zpracovány, což znamená, že doplnění plničky nebude mít vliv na provoz. Fotoelektrický záložní snímač monitoruje tuby v zásobníku a zajistí tak, aby nedošlo k jeho vyprázdnění.

TZM zoradí tuby po jedné pomocí pneumatických pohybů v zásobníku. Jednotlivé tuby jsou odváděny na vzdálenějším konci plnicího žlabu a naloženy do plnicího stroje.

Vhodný pro použití s ​​laminárním prouděním, TZM jemně manipuluje s tubami a minimalizuje poškození křehkých materiálů. TZM je schopen zpracovávat všechny běžně dostupné tubové materiály a pracuje s tubami o průměru od 13,5 mm do 40 mm a délky od 60 mm do 230 mm.

Velice rychlé přepínání umožňuje minimalizovat prostoje a nevyžaduje použití jakýchkoli nástrojů.

VÝHODY PRO VÁS

  • jednoduchá manipulace, změny bez použití nástrojů
  • jemná manipulace s tubami, minimalizuje záhyby nebo poškození
  • uchovává různé typy nastavení tub v přepravních krabicích
  • zásobuje až 120 tub za minutu
  • kazeta umožňuje konstantní zásobování i při doplňování