Komorová myčka GMP

Důkladné čištění kontaktních částí malých výrobků bylo vždy náročné a tradiční manuální čištění může vést k méně než optimálním výsledkům. Další rizika vystavení operátorů zbytkovým API, horké vodě a čisticím chemikáliím znamenala zvýšené ohrožení zdraví i bezpečnosti a dlouhé doby čištění. Samostatná komplexní automatická myčka dílů snižuje rizika, snižuje dobu čisticího cyklu a zlepšuje výkon čištění.

Vysoce účinná myčka prvků COP pro farmaceutická zařízení

Myčka kontaktních součástí IWT Pharma řady 200 byla vyvinuta tak, aby splňovala nejvyšší normy pro čištění používané ve farmaceutickém průmyslu. Byla navržena tak, aby překročila všechny důležité průmyslové standardy, což zahrnuje GAMP5, cGMP, ASME-BPE, základní ISPE a FDA (včetně 21CFR část 11).

Flexibilita myčky kontaktních součástí řady 200 znamená, že jedna jednotka dokáže zpracovat předměty různých velikostí, tvarů a konstrukčních materiálů. Speciálně vytvořené vkládací koše na míru přizpůsobené vašim konkrétním požadavkům znamenají, že dosáhnete nejvyšší efektivity a nejvyšší propustnosti podle svých požadavků.

Řada 200 je k dispozici s velikostmi komor 500, 1000 a 1400 litrů, aby vyhovovala vašim potřebám, a může pojmout až 30 plně přizpůsobitelných mycích programů, které vám umožní specifikovat každý parametr včetně typu vody, teploty, použití čisticích prostředků, oplachování a další.

Opatření proti následné kontaminaci jsou vysoce robustní a zahrnují vzájemně blokované dveře a prvky separace biologickým těsněním, aby bylo zajištěno úplné oddělení vyčištěných součástí od přicházejících znečištěných předmětů. Plné reporty dávek jsou k dispozici v elektronické podobě ke stažení přes USB a/nebo ve vytištěné verzi z vestavěné tiskárny. Barevná dotyková obrazovka Siemens HMI zjednodušuje obsluhu a monitorování cyklů čištění a snižuje pracovní zátěž obsluhy.

Košíky se snadno připojují díky patentovanému systému rychlého upínání s nafukovacím těsněním, což umožňuje rychlé nakládání a vykládání. Díky až třem různým přívodům vody a kompaktním půdorysem nabízí řada 200 omezení nezbytné manipulace, zvýšenou bezpečnost obsluhy a snížení provozních nákladů při zachování špičkového čisticího výkonu.

VÝHODY PRO VÁS

  • Řada velikostí komor vyhovující vašim požadavkům
  • 30 přizpůsobených mycích programů nabízejících úplnou kontrolu
  • Vkládací koše na míru pro maximální efektivitu a průchodnost
  • Zdokonalené systémy prevence následné kontaminace
  • Plně kompatibilní s FDA a GMP

IWT Pharma (https://www.iwtpharma.com) poskytuje kompletní sortiment automatizovaných čisticích zařízení pro farmaceutický a kosmetický průmysl.