Kompaktní dezinfekční sytém H202

Dezinfekce suchou mlhou předsatvuje bezpečný a efektivní způsob mikrobiologického čištění kritických prostor v průmyslu biotechnologií, farmaceutickém průmyslu a jiných průmyslových odvětvích, všude tam, kde jsou požadovány ty nejvyšší úrovně sterility.

Důkladná dekontaminace ošetřených povrchů

DosyMist SolidFog využívá atomizaci H2O2 s řízeným uvolněním k dekontaminaci vzdušných kontaminantů a k zabránění růstu bakterií na površích, filtrech, materiálu a zařízení. Malá, snadno manévrovatelná jednotka DosyMist je vyrobena z nerezové oceli vhodné pro použití ve zdravotnictví. Zajištění konzistentních výsledků je dosaženo digitálním monitorováním činnosti pomocí řízení PLC Siemens. Je určena k efektivnímu ošetření prostoru od 2 do 100 m³ s možným využitím v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, zemědělství, zdravotnických zařízeních, veřejných a průmyslových provozovnách a výzkumných laboratořích.

VÝHODY

Zajišťuje kompletní dezinfekci efektivním rozprášením látek s širokým spektrem působení
Udržuje bezpečné pracovní prostředí využitím nízkých koncentrací látek neoznačených jako nebezpečné ve formě nepřetrvávajícího plynu, který nezanechává žádná rezidua
Úspora času – použití systému nevyžaduje žádnou předchozí přípravu
Ochrana pracovního prostoru využitím nerezavějícího systému šetrného k životnímu prostředí
Plně splňuje požadavky označení CE a 21 CFR ‚ČÁST 11

Solidfog Technologies je světovým lídrem v dezinfekčních systémech pro farmaceutické a biotechnologické aplikace.

Filename Filetype Filesize
Solidfog general brochure.pdf application/pdf 1.77 MB