Kompaktní extrudér pro pekařské směsi

Potřebujete vyrábět co nejkvalitnější produkty z jedné suroviny? Tradiční stroje mohou být na dosažení dokonalých výsledků příliš agresivní, protože hmotu často zpracovávají až příliš intenzivně, což pak vede k nižší kvalitě. Potřebujete systém pro šetrné zpracování jedné suroviny navržený speciálně pro menší výrobní objemy se špičkovou kvalitou?

Kompaktní, šetrný plnič a extrudér pro menší výrobní objemy

Aasted Alice je moderní průlomový systém pro malé výrobní objemy při produkci špičkových cukrovinek. Stroj Aasted Alice byl navržen pro choulostivé hmoty, a od začátku až do konce proto zajišťuje šetrnou manipulaci. Přitom se při průchodu strojem aplikuje jen absolutní minimum pracovních postupů a smykových sil.

Modulární konstrukce znamená, že můžete začít extrudérem jen s jednou hlavou a později pak přidat další vytlačovací moduly nutné pro výrobu komplikovanějších a zajímavějších produktů. Velký počet tvářecích nástrojů umožňuje produkovat širokou škálu výrobků.

Systém Alice byl zkonstruován tak, aby dokázal zpracovat nejrůznější hmoty, včetně nugátu, marcipánu a mandlových past, arašídového másla, provzdušněných náplní, karamelů, pralinkových náplní a mnoho dalších. Násypka i tvářecí nástroje mají samostatně regulovatelnou teplotu, takže systém Alice pokaždé zajistí dokonalý výsledek.

Kvůli hygienickému čištění nebo změně produktu je systém Alice první extrudér a plnič svého druhu, který umožňuje kompletní odmontování plnicích vedení. Se všemi součástmi se snadno manipuluje, jsou lehké a lze je snadno odmontovat, popř. sundat, což minimalizuje dobu odstávky.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Šetrné zacházení se surovinami umožňuje vysokou úroveň zkvalitnění produktu a kreativitu
  • Precizní extrudér s dotykovou obrazovkou pro ovládání v reálném čase trvale zaručuje vysokou kvalitu
  • Systém byl od začátku navržen tak, aby se minimalizovala doba odstávky kvůli čištění, výměně produktů a údržbě
  • K dispozici je s pásy o šířce až 1200 mm

Společnost Aasted (http://www.aasted.eu) vyrábí čokoládové temperovací stroje, dávkovací stroje, máčecí stroje, chladicí tunely, tyčinkové a formovací linky.