Kompaktní monoblok plnička

Plnění a uzavírání lahví a nádob pro potravinářský, chemický a kosmetický průmysl pomocí samostatných strojů je nákladné a neefektivní. Lepším řešením je kombinovaná jednotka monobloku, která ušetří prostor a náklady a současně zvýší propustnost produktu, a to i na více produktových linkách.

Monoblok kombinovaný plnicí a těsnící stroj

Plnicí stroj EMF Monoblock je snadno použitelný, víceúčelový stroj určený pro plnění a uzavírání nádob s víky nebo tlakovými uzávěry. Díky dotykové obrazovce je zařízení snadno ovladatelné a umožňuje jednoduché čtení a ukládání všech informací o funkcích.

Filozofií návrhu společnosti EMF je poskytovat adaptabilní stroje vhodné pro řadu průmyslových odvětví. Plnicí stroj Monoblock lze použít s celou řadou způsobů plnění, včetně digitálního měření průtoku, pístových čerpadel, peristaltických čerpadel a dalších.

Pro proces těsnení je k dispozici výběr metod, včetně ručního umístění víček, nebo použití plně automatizovaného zásobovacího systému, který využívá výběr a umístění. Konečné utažení může být magnetickým uzávěrem, servopohonem, tlakovým uzávěrem nebo ochranným krytem, které vyhovuje vašim požadavkům.

VÝHODY:

  • Ideální stroj, kde se vyžaduje úspora místa
  • Možnost nižší ceny ve srovnání s odděleným plničem a uzavíračem
  • Maximální výkonnost až 5 000 naplnění za hodinu
  • Minimální prostoje pro změny linek v důsledku malého počtu vyměnitelných částí

EFM Machinery je holandská výrobní firma a odborník na plnění, zakrývání, značení, obalování, kartonážní stroje pro lahve a hrnce v různých odvětvích.

Filename Filetype Filesize
EFM Compact Monoblocks.pdf application/pdf 0.12 MB