Kompaktní paletizér

Výběr vhodného paletizéru může znamenat velký přínos. Představujeme paletizér určený pro zpracování europalet, průmyslových a chemických palet. Je vhodný pro zpracování jakéhokoli paletovaného materiálu a pro jakýkoli typ krabic běžně používaných v průmyslu.

Kompaktní paletizér kombinující robotické a tradiční paletizační technologie

Řada CPL SERIES společnosti PT Chronos představuje modely paletizérů s nejmodernější úchopovou hlavou (nazývané také kompaktní paletizéry). Tyto stroje využívají ideální kombinaci robotických a tradičních paletizačních technik, a zúročují tak výhody obou těchto systémů. Paletizéry řady CPL se vyznačují inovativní automatickou technikou úchopu. K dispozici jsou ve dvou rozdílných verzích, tak aby bylo možné vyhovět požadavkům konkrétního procesu.

Využívaná technika úchopu zajistí přesné umístění krabic na paletu, a to zejména u přečnívajících krabic tak, aby byla zajištěna maximální stabilita palety. Kapacita strojů řady CPL SERIES je v rozmezí od 400 do 2400 balíků za hodinu (se systémem vícenásobného úchopu). K dispozici jsou volitelné moduly a řada konfigurací, umožňující umístit buňku do prostoru, který máte k dispozici.

VÝHODY

  • Snadná a rychle přizpůsobitelná paletizace
  • Kompaktní design
  • Přesné umístění dané použitou technikou úchopu
  • S maximální stabilitou

Premier Tech Chronos (http://www.ptchronos.com/) nabízí vysokokapacitní balíci řešení do velkých pytlů (> 5 kg) včetně vážení a dávkování, pytlování, paletizace a zařízení pro zajištění nákladu pro téměř všechny druhy průmyslu.